Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meg tudná mondani vki ennek a...

Meg tudná mondani vki ennek a betegségnek a nevét? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


És társul hozzá hányinger, torokfájás



2016. dec. 13. 19:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A mandulakőre gondolsz ?
2016. dec. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És az elmúlik? Évente kb 2x ilyen a torkom. Tavasszal és nyáron semmi problémám de ezekben a nagy hidegekben mindig kijön és megfájdul. Tegnap voltam fül orr gégésznél. Mondjuk nem ilyen okból. A fülemből távolított el egy kis csomó szerűséget. Látta a torkom azt mondta nem vészes. De szerintem holnap elmegyek dokihoz jól jönne egy kis pihi.. meg hát fáj
2016. dec. 13. 20:05
 3/12 anonim ***** válasza:
Nyelesi nehezseg van? En tuszos gyulladasra is gondolnek.Ugyanilyen volt a torkom tavaly.Majd be*artam annyira fajt. Eloszor csak piros volt a torkom utana jottek az ehhez hasonlo kinovesek a torkomon meg a mandulamon.A hazi joghurt levitte rola teljesen.
2016. dec. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Reggel voltam dokinál. Egy szép kis torok gyuszim van, meg a garat be van gyulladva. Kaptam egy kis antibiotikumot meg pihennem kell. Igen eléggé fáj, de azt még elviselném csak ne lenne ilyen beteg közérzetem meg rossz lehelletem.
2016. dec. 14. 15:48
 5/12 anonim ***** válasza:

Egy jókora torokgyulladás,a fehér meg mandulakő.Nekem is volt,hetenként kellett kipiszkálnom.A többhónapos kamillás gargalizálástól egy ideje nincs.A manduláid is nagyok.A doki nem mondta,hogy ki kéne venni?Menyi idős vagy?Fiú v.lány?Látom a nyelved is fehér,de a garatod nem olyan vészesen piros.A torokgyulladástól lehet a rossz lehellet ha a fogaid rendben vannak.Nekem is hasonló gondjaim voltak ősztől tavaszig,2 havonta mentem gégészetre a torkom miatt.Idült garatgyulladásom volt,mindig fájt a torkom,de a manduláimnak nem volt baja,ezért nem vették ki.2 évig kinlódtam a torkommal,de most teljesen rendben van.Rondább volt mint a te torkod.

Ha érdekel,tudok képet feltenni,hogy milyen volt az enyém.

2016. dec. 15. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok és lány. Novemberben nem is voltam iskolában. Bekaptam valami baktériumot amitől a szám, torkom, mandulám full genny volt. 3 x voltam gégésznél, 6x orvosnál, 4 vérvétel, 3 injekció. Aztán meggyogyultam, utána jött, hogy eltávolìtottak a fülemből egy csomót most meg ez... anyum is ilyen helyzetbe volt kiskorában csak neki időben kivették a manduláját így megszünt a problémája.. Valószínű tőle örököltem. Amúgy a gégésznél és a doki is műtét ellen van. Nekem meg már mindegy hogy így szenvedek vagy úgy.
2016. dec. 15. 07:41
 7/12 A kérdező kommentje:
Neked milyen volt a torkod?
2016. dec. 15. 07:42
 8/12 anonim ***** válasza:

Pedig neked is lehet,hogy jobb lenn ha kivennék a manduláidat,ha sok baj van a torkoddal.Próbáld ki a kamillás öblögetést,hátha kimossa a mandulakövet és a gyulladásra is jó.Mindjárt teszek fel képeket,régebbit amin gyulladásban volt a torkom és egy mostanit.Amin mandulakő is van,olyan nncs.Nekem a mandulám feletti nyílásban volt kő,úgy kellett kipiszkálnom.Te is tegyél még fel képet.A te nyelvcsapod nem szokott ilyenkor megduzzadni?

[link]

[link]

[link]

És most ilyen: [link]

Nemrég nézettem meg a gégészeten,meg is tükrözték.A doki szerint rendben van.

2016. dec. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az utolsó vizsgálat óta ilyen a torkom:

[link]

2016. dec. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem semmi:o Gondolom nagyon fájt:( de a lényeg hogy helyre jött:)
2016. dec. 16. 07:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!