Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A szomszéd asszonyom ismerősén...

A szomszéd asszonyom ismerősének eltört a műfogsora és pillanat ragasztóval ragasztotta meg. Ugye ez ártalmas?

Figyelt kérdés
Én még ilyet nem hallottam . Hát abban cián is van , ha jól tudom. Állítólag fáj is belül a szája... Hát nem csodálom.
2016. dec. 14. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Nem a pillanatragaszttól fáj neki, hanem az éles törésfelülettől, mert valószínűpontatlanul ragasztotta össze. Nem egészséges a pillanatragasztó sem, de a keletkezett és veszélyesebb. vigye fogtechnikushoz javítálsra. 2500 forint kb.
2016. dec. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
a keletkezett él *
2016. dec. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Így távolról ismerem , de felelőtlen személy. Inkább cigire költi a pénzét / nő /. pedig pár ezer ft-ért megragasztaná a technikus.
2016. dec. 16. 00:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Van ettől rosszabb is, ismerek olyan 28 éves lányt aki olyan szájhigénével van megáldva hogy konkrétan rohadnak ki a fogai, de nyomja a bagót mint állat és a kólát issza mértéktelenül és csak sültkrumplin él. Mosolyogni nem mer, beszédén pedig érezni hogy már nincs egy ép foga se. Na meg az egyéb undormány szokásait nem is merem leírni, meg azt se hogy még a szülőkkel él és csak döglik otthon, de ez már inkább emberi viselkedés kategóriába való téma.


A ragasztó egyébként nem fog sokáig tartani, egy időután úgyis elereszt. Az él könnyen elvághatjaa száját ha nem csináltatja meg időben, a ragasztó pedig ahogy írtad mérgező. Hosszú, távon egyik se egészséges.

2016. dec. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!