Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minden este csuklas?

Minden este csuklas?

Figyelt kérdés
Az a problemam, hogy mar lassan egy hete minden este csuklani kezdek. Altalaban 11 ora korul kezdodik es 10 perc alatt el is mulik. Utananeztem, de nem talaltam semmi hasznosat. Jelezhet ez barmi problemat? Csak azert aggodom, mert furcsa, hoy minden este ugyanakkor jelentkezik, elalvas elott. A valaszokat elore is koszonom.
2016. dec. 15. 23:42
 1/3 anonim ***** válasza:
2016. dec. 16. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen problémám csak délutánonként. Másmiatt kerültem kórházba a világ kb összes vizsgálatán túl voltam, minden rendben volt (csak amiért bekerültem ott volt egy kis gikszer) csuklásom meg magától elmúlt.
2016. dec. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi 2. valaszolo :) ez megnyugtato :) 1.valaszolonak pedig, en is rakerestem mar hidd el nekem :) nem a csuklason volt a hangsuly, hanem a rendszeresen szon.
2016. dec. 19. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!