Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális hogy ezt a gyógyszert...

Normális hogy ezt a gyógyszert kaptam?

Figyelt kérdés

Nemrégiben voltam orvosnál és felírta nekem a Betaloc nevű gyógyszert.Normál a vérnyomásom legutoljára 117/75/60 volt.Azzal magyarázta hogy szedjem a gyógyszert hogy az idegesség miatt ájulok el és fáj a hasam és hogy arra ez jó lesz mivel ez egyfajta nyugtató,de nemveszélyes a vérnyomás miatt akkor,mert azt olvastam hogy csökkenti azmeg...

szedjem akkor vagy milegyen?


2010. máj. 2. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
hát szerintem menj el másik orvoshoz is.de szerintem nem kéne ezt szedned.ha idetes vagy,akkor szedj inkább magne b6-ot.
2010. máj. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a gyógyszer szívritmusszabályozó hatású is, de ha nincs ilyen gondod, akkor az marhaság hogy nyugtató hatású, már bocsánat.
2010. máj. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Énis így gondolom ezért nemmertem bevenni még...
2010. máj. 2. 19:05
 4/4 anonim ***** válasza:
A betaloc béta blokkoló.A béta blokkolók olyan alapon nyugtatnak,hogy csökkentik a szervezet adrenalin termelését ,adrenalin érzékenységét és a szívet is védik a káros mértékű ideg ingerektől.Valóban,vérnyomás csökkentő és szívritmus szabályzó hatása is van a Betalocnak.De egyébként nem egy erős gyógyszer,bajod szerintem nem lesz tőle ,ha beveszed.Nem tudom,sok orvos miért ír fel egyből béta blokkolót valami gyenge nyugtató helyett??Jó gyógyszer a Betaloc,nem kell félned tőle,de a te problémáddal talán jobb lenne pszichológushoz fordulni és valami gyenge nyugtatót kérni.addig is,próbáld ki a citromfű teát,B-vitaminokat,az is jó a szorongásra,idegességre.
2010. máj. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!