Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » C vitamin nagy dózisú használa...

C vitamin nagy dózisú használatával személyesen Valakinek van tapasztalata?

Figyelt kérdés
Pozitív ill.negatív is. Bevált,esetleg káros hatása volt?
2016. dec. 17. 00:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Én mindig hébe-hóba kezdem el szedni a C-vitamint.

Amint a kezem ügyébe kerül egy nagy 60db-os dobozka, azt kb. 2-3 hét alatt elpusztítom. Sokszor szedek be napi akár 5db-ot is, mert szeretem az ízét. Emellett bemagyarázom magamnak, hogy kell a C-vitamin. :D

Egy doboz után sokszor kihagyok több hónapot, vagy akár fél évet is amíg újra eszembe jut, hogy kéne.

Nálam nem okoz semmi mellékhatást, sőt segít lenyugodni amikor szopogatom.

Pozitív hatása nem tudom, hogy van-e. Káros sem tudom, hogy van-e hiszen nem tudnék most olyat mondani amiben 100%-ig biztos vagyok, hogy az váltja ki.

2016. dec. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi az amire gondolsz hogy nem tudod az váltka-e ki?
2016. dec. 17. 00:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokszor erőtlennek és túl fáradékonynak érzem magam. Azonban ezt okozhatja a napi 60km ingázás a suli és az otthonom között, okozhatja a sok tanulás, mozgásszegény életmód, rossz táplálkozás, sok idegi dolog..
2016. dec. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mit értesz nagy dózisú C-vitamin alatt? Én évek óta napi 1000 - 1100 mg-t szedek, elvétve a dupláját, de volt olyan, hogy éreztem, hogy kezdek beteg lenni és 2-3 napig napi 3 kapszulát vettem be és végül nem estem bele a betegségbe.
2017. jan. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!