Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sötét színű híg széklet?

Sötét színű híg széklet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kb fél órája voltam wc-n és híg,sötét színű volt a székletem. Szinte víz halmazállapotú és majd hogy nem fekete. Neten persze az első találat az gyomor,bél vérzést írt. De feltételezem,hogy azt érezném vagy lenne bármi más tünete.Lehet mindez attól,hogy ma össze vissza ettem mindent? Elég sok vörösbort ittam meg ettem több fajta pörköltet,süteményt stb.. Semmi más tünetem nincs,csak ilyen furcsa színű hasmenésem volt.

20F



2016. dec. 24. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze,hogy lehet tőle. A sok húsétel is tartalmaz hemoglobint,ami szintén sötétre színezheti a székletet.
2016. dec. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm. Akkor biztos hogy az az oka,mert tegnap is 90%ban csak húst ettem!:D

Igazán elmehetne az anyjába az aki írta a neten a cikkeket,mert már majdnem írtam a végrendeletet.:D

Gondolom ha bármilyen gyomor/bél vérzésem lenne,az fájna,lázam lenne meg sz.r lenne a közérzetem nem?

2016. dec. 24. 19:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül fájna, van, többi tünet sem kíséri mindenképpen, de ettől függetlenül szerintem a kajálás okozhatta, ne aggódj ezen :)
2016. dec. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szép lassan is szivároghat a vér és az nem feltétlenül okozna látványos panaszokat,de az nem is egyik napról a másikra jelenne meg a székletedben. Ha viszont hirtelen jelenik meg a székletben a vér,akkor az valóban komoly panaszokkal járna (hasi fájdalom,görcsök). Egyébként annyira igaz a húsban lévő hemoglobin jelenléte,hogy pl. ha valakinek széklet vér vizsgálatot csinálnak,akkor előtt 3 napig nem is szabad húst,húsos ételeket ennie,mert fals rossz eredmény születne :)
2016. dec. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm!:D

Csak tényleg neten akármire kerestek rá egyből az az első hogy tudőrák,hererák,agyvérzés stb..:D Ilyen hézköznapi dolgokat meg hogy "Azért fekete a szekleted mert 2 napja csak húst ettél te barom" ilyet nem találni.:D

2016. dec. 24. 19:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Feketét a vörösbortól fosunk.
2016. dec. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!