Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 120kg vagyok. Jelenleg sajnos...

120kg vagyok. Jelenleg sajnos csak 30 szabályos fekvőtámaszt tudok megcsinálni, de csinálom minden nap! Szerintetek fekve hány kilót tudnák kinyomni?

Figyelt kérdés

2016. dec. 25. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha 120 kilósan meg tudsz csinálni 30 szabályos fekvőt, akkor nagyon erős vagy. Nem tudom, fekvenyomásban mennyi menne, valószínűleg a saját súlyodat ki tudnád nyomni.
2016. dec. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30 szabályos fekvőtámasz azért nem olyan sok. Szerintem kb 70 kg-t tudnál kinyomni. (bár a fekvőtámasz és a fekvenyomás nem egészen ugyanaz az izomcsoport)
2016. dec. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy szabályos az a fekvőtámasz?

A hasad előbb leér, mint a felsőtested.

2016. dec. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amint tudok elmegyek edzőterembe,és megírom itt hogy mennyit tudok kinyomni.Remélem nem nevetnek majd ki azok akik ott edzenek :)
2016. dec. 26. 08:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha kinevetnek, akkor csak magukról állítanak ki bizonyítványt
2016. dec. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nehéz megmondani, de 70 - nél biztos többet, hiszen fekvőtámasznál annyi biztos esik a karjaidra. De nyilván attól is függ, hogy amúgy milyen az alkatod. Két 120 kilós ember között óriási különbség is lehet, ha 30 - at megcsináltál, nem lehetsz gyenge.


Én 110 vagyok, most, mielőtt ezt kezdtem írni csináltam 47 fekvőt, ha ráérek én is próbálgatom, mennyit bírok.


Meg kell próbálni a fekve nyomást, az a biztos. Én 15 éve nem nyomtam fekve, de 70 - 80 kg nem hiszem, hogy akár tök hidegen is gond lenne.

2016. dec. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam konditerembe.Maximumot nem próbáltam fekve,de a 90kg-ot 3 szor kitudtam nyomni.Igaz 120kg a testsúlyom és csak 30 szabályos fekvőtámaszt tudok nyomni de lesz ez még jobb is. :) Remélem... BUÉK mindenkinek!
2016. dec. 31. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!