Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért pisilek be folyton?

Miért pisilek be folyton?

Figyelt kérdés
Ahogy a barátaim vlmi vicceset mondanak,vagy vicces dolog történik,nekem állandóan bemegy,és nagyon kellemetlen,kérlek segítsetek,mert félek hogy ez befolyásolja majd a jövőm,nem szeretnék majd 20 évesen is bepisilni,szégyenbe maradni 13/L
2016. dec. 26. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem csak fehérfolyás?

2016. dec. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérd meg a szüleidet, hogy vigyenek el orvoshoz (urológushoz). Ott tudnak rajtad segíteni.
2016. dec. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem,ez nem fehér folyás

Nagyon idegesítő

2016. dec. 26. 19:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem idővel kinövöd majd. Én egyébként csak idén vagy hatszor fostam be tüsszentéskor.
2016. dec. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakértő, de szerintem ez egy enyhébb inkontinencia. Mindenképp keress fel egy orvost, hogy megoldást találjatok a problémára!
2016. dec. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem jutsz el orvoshoz, addig csinálhatsz egy egyszerű gyógytornát: pisilés közben próbáld meg elállítani a sugarat (visszatartani) pár másodpercig, majd ereszd el megint. Ugyanezt a "szorítást" próbálhatod csak ülve, a széken is, nem veszi észre senki. Először csak néhányszor, nehogy izomlázad legyen! Ez erősíti a záróizomzatot. De menj orvoshoz, az a biztos.
2016. dec. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! ez egy kezdetleges inkontinencia! Tünetei a nevetéskor ugráláskor, erőteljesebb fizikai munkánál való vizelet szivárgás vagy bepisilés. Amit mások is mondtak, hogy pisiláskor próbáld közben gyorsan elzárni majd megnyitni. Illetve, szerintem rakj be mindig betétet, úgy talán nem lesz akkora baj, vagy nem tudom mennyire pisilsz be:( Ha lenne kérdésed vagy szeretnél erről beszélni, írj nyugodtan privátban:) Kitartás, ezt még bőven meg lehet oldani:) Amúgy szerintem, ha valaki bepisil egyáltalán nem szégyen, főleg ha ilyen miatt történik!:) Szia
2016. dec. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!