Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért hideg folyton a kézfejem?

Miért hideg folyton a kézfejem?

Figyelt kérdés

A nap nagy részében hideg a kézfejem és sokan is szokták nekem mondani hogy hideg a kezem.

Ez miért van?

Azt tudom hogy a vérnyomásom az alacsonyabb, de ha nem ez a gond akkor mi lehet még?

Előre is köszönöm az ÉRTELMES válaszokat!

14/F


2016. dec. 27. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennek általában vérkeringés az oka. Kézfej, lábfej, orr, fül, és úgy általában a kiálló testrészek mindig hidegebbek (a heréket leszámítva, mert ott ez természetes, mivel a spermium kevésbé életképes normál testhőn).
2016. dec. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vashiány, pajzsmirigy alulműködés? Nekem emiatt hidegek a végtagjaim.
2016. dec. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Vashiány összefügghet a keringéssel, utóbbi viszont önmagában is okozhatja. Ha esetleg dohányzol, az halmozottan hat erre.
2016. dec. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is hideg állandóan. :(
2016. dec. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Dohányozni nem dohányzok és nem is szeretnék majd később se.

És mik azok az ételek amibe sok a vas?

Vagy csak nyalogassak egy oszlopot?:D

2016. dec. 27. 22:10
 6/10 anonim válasza:
Menj orvoshoz, hogy pontos diagnózist kapj, ő majd megmondja, mit kell szedned. Lehet kapni a patikában vas tartapmú kiegészítőket, de 14 évesen ne kezdj el szedni magadtól semmit.
2016. dec. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Tegyük fel hogy nem csinálok ez ellen semmit.

Akkor mi lenne a következménye?

Vagy ha nincsen betegségem akkor maximum így marad örökre?

Amúgy nem mostanság ilyen a kezem hanem már rég óta úgyhogy lehet csak alacsony a vérnyomásom.

(Amúgy engem ez nem zavar hogy ilyen a kezem de majd akkor elmegyek kivizsgáltatni és kiderül hogy miért ilyen)

2016. dec. 27. 22:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, nem szeretik a vashiányt a dokik, mert a vérrel kapcsolatos és két komoly (és számos egyéb) oka lehet. Nem mennék bele most egyikbe se, de biztos lehetsz benne, hogy csinálnak valamit.
2016. dec. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az alacsony vérnyomás önmagában is simán lehet az oka, nem kell berezelni.
2016. dec. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem is mindig hideg a kezem, de nincs semmi különösebb oka. Az alacsony vérnyomás viszont már elég ok lehet szerintem. 19/L
2017. jan. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!