Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csapvízzel mos fület a fül-orr...

Csapvízzel mos fület a fül-orr gégész?

Figyelt kérdés

Sokan azt állítják nem,anyukám viszont -sokáig ápolónő volt- azt mondja ott mindig sima langyos csapvizet használt a doki. Mások viszont azt mondják bajt okozhat a sima csapvíz. Ásványvíz?


Azért érdekel mert a páromnak hatalmas kemény beszáradt fülzsirdugoja van a fülében. Ha én nem mosom ki neki soha nem fog elmenni magától szakemberhez,már vagy egy éve ott lehet a fülében(vagy több) ő maga mondta,én csak nemrég vettem észre,azóta folyton piszkálom is vele. Probáltam nagyon óvatosan csipesszel megfogni de nem sikerült,nem volt elég vékony a csipesz,bajt meg nem akarok csinálni.


Farkasfecskendom van,anya azt mondta nyugodtan öblítsem ki a fülét,biztosan kijön a fülzsirdugo. Mit tegyek,ha ez a bolond(felnőtt férfiról beszélek) nem megy orvoshoz? Nem maradhat így...

Nyilván óvatosan nyomnám bele a vizet,dobhártyasérülést nemmeg akarok okozni senkinek...

Sokszor átgondoltam,a fül-orr gégész sem varázsló, ő sem tudja másképpen belenyomni a vizet egy emberi fülbe mint ahogyan én tudnám,vigyázva persze. Jobb ötletem nincs...


2016. dec. 30. 16:25
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem gyulladt be neki mára,ügyesek voltunk. :)
2016. dec. 31. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!