Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 16 éves fiú vagyok, és az...

16 éves fiú vagyok, és az elmúlt 1 hónapban minden nap valamin ideges vagyok. Vagy valaki a hülyeségeivel úgy felidegesit, hogy örjöngenék, és örjöngök is, érzem a fejemben az ideget mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megtudnám ölni, viszont már 1 hete annál jobban is ideges vagyok mindig fáj a fejem és érzem, hogy az ereim a fejemben luktetnek és fájnak. Ma viszont olyan ideges lettem már de ha viszagondolok régen ilyen nemvolt, hogy enyitol, apámmal is öszeveztem, rugdostam mindent ajtót ami beis tört.

Mit tudok tenni?Segitsetek.



2016. dec. 30. 18:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Jó lenne, ha le tudnád vezetni a feszültséget valamyilyen elfoglaltsággal. Pl. sportokkal, küzdősporttal.

Ha meg nagyon durva a helyzet, akkor fordulj orvoshoz vele.

2016. dec. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Már gondoltam arra,hogy sportolnom kellene,de ez az idegeskedés mindentől elveszi a kedvemet,otthol ülnék mindig és aludnék,nemtudom félek az orvostól mit mondana hülye vagyok vagy valami.
2016. dec. 30. 18:36
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kamasz vagy. Fogd a cipőd és fuss pár kört.
2016. dec. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Épp egy fél órája jöttem haza kábé,mert anyira felhúztam magam mint irtam betörtem az ajtót is,szóval attól nem jobb,de anyira ideges lettem,hogy öngyilkosságon is elgondolkoztam,úgy mentem el ithonról,hogy megölöm magam,nemtudom milegyen...
2016. dec. 30. 18:45
 5/12 A kérdező kommentje:
mondanátok valmit,hogy mit tegyek?és kort légyszives
2016. dec. 30. 18:59
 6/12 anonim ***** válasza:
Gondolkoztál azon,hogy pszichiátriára menj?
2016. dec. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem,kellene?
2016. dec. 30. 19:18
 8/12 anonim válasza:
kellene
2016. dec. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szedek gyógyszert,nemtudom szerintem nem kellene mennem,nem érzem,hogy sokat segitene 1 idegen.
2017. jan. 2. 20:49
 10/12 anonim ***** válasza:
Történt valami ami kiváltotta ezt? Milyen gyógyszert szedsz?
2017. jan. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!