Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érdemes ilyenkor altatót bevenni?

Érdemes ilyenkor altatót bevenni?

Figyelt kérdés

Amikor dolgozom nagyon korán kelek, és azt tapasztaltam, hogy ha huzamosabb ideig otthon vagyok szabadságon, bármit csinálok, az alvásom annyira eltolódik, hogy utána munkába menet első nap, és az első héten mindig hulla vagyok.

A szabadság utolsó napjának estéje már egy kínszenvedés nekem, mert tudom, hogy kb 9-kor már ágyban kellene lennem, hogy ki tudjam pihenni magam, de minimum éjfélig mindig nézem a plafont, és egyre csak idegesebb leszek, hogy aludnom kellene, de még mindig nem tudok...

Arra gondoltam, hogy kipróbálom, ilyenkor, a szünetek utolsó napján az altatóval való elalvást. De nem szedtem soha, nem is vagyok otthon a témában egyáltalán. Ez egy kivitelezhető terv? Nem ártok vele többet, mint használok?

Milyen ajánlanátok?



2017. jan. 1. 20:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem ajánlom az altatót mert rászoksz.

Inkább fáraszd le magad az utolsó nap - kirándulás, sport, bevásárlás, bármi. Próbálj meg 11 felé ágyba kerülni. Ne idegeskedj, nem leszel fáradt ha előtte napokon kipihented magad.

2017. jan. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!