Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanások odalent, ahol a...

Pattanások odalent, ahol a fanszőr nő, normális?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán jön elő odalent, de amikor előjön, akkor rendszerint 3-4 minimum megjelenik. Alapjáraton nagyon pattanásos voltam tizenéves koromban, leginkább a homlokomon és az arcomon (ezt úgy mondom, mintha öreg lennék, pedig még csak 20 vagyok :D ), mára már csak a mellkasomon vannak pattanásaim, de ott rengeteg és bármiféle kenőccsel, akár bőrgyógyász által felírt kenőccsel próbálkozok, nem múlnak el, csak jönnek és jönnek. De most nem is ez a kérdés tárgya, hanem hogy az normális e, hogy odalent mint mondtam, időnként pattanásosodom? Tök szimpla pattanásoknak tűnnek és csak ott nőnek, ahol a fanszőröm is. Igaz, nagyobbak mint mondjuk a mellkasomon lévő pattanások, de ugyanúgy fájnak, ugyanúgy kitudom őket nyomni, bár nem nagyon szoktam, félek, hogy valamit elrontok azzal, ha kinyomkodom őket. Időnként a nyakamon is szoktak pattanások megjelenni, ott is olyan nagyok, mint odalent. Aggódnom kéne, vagy normális, hogy időnként előjönnek?

2017. jan. 1. 21:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Amúgy 20/F, ezt elfelejtettem kiírni.
2017. jan. 1. 21:32
 2/3 anonim ***** válasza:
SZörtüszőgyulladás a neve.
2017. jan. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért mert szőrtelenítessz, és van amikor befelé nő a szőr, vagy hogy is fogalmazzak, és begyullad önmaga körül, és olyan jele van, mint a pattanás, elég nagy, kellemetlen, és még fáj is..
2020. dec. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!