Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális ha pattanások nőnek...

Normális ha pattanások nőnek a péniszemre?

Figyelt kérdés
2013. márc. 16. 17:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%

őőő, annyira nem

mosod rendesen?

biztos pattanás?

2013. márc. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Igen mosom.

Bisztos h az ez a 3. eggyet már kinyomtam multhéten :SS

2013. márc. 16. 17:22
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

A test bármely részén jöhetnek ezek .Nem a tisztálkodás

függvénye,hanem a hormonoké .Még senkinek sem sikerűlt a

pattanásokkal megértetni,hogy nem a legideálisabb helyet választották .

2013. márc. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Egyszer nekem is előfordult már, de azért egymás után háromszor? Máshol is ennyire sűrűn nőnek pattanásaid? Mert ha nem, akkor elgondolkoznék rajta, biztos, hogy pattanás?
2013. márc. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne nyomkodd,mert még el is fertőződhet.A kis patiból lesz a nagy .
2013. márc. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

3. válaszolo!

a legelső kb 3 hónapja jent meg rajta és mot jött ki tegnap ez a 2.

2013. márc. 16. 17:30
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

miért is kellett leszavazni az 1. választ? mert feltett pár kérdést a körülményeket illetőleg?

a pattanás eltömődött pólustól is eredhet, aminek okozója sűrűn az izzadtság, vagy a bőr kizsírosodása, ami ugye mosással eltávolítható... nem állítottam, hogy a Kérdező nem fürdik, vagy ilyesmi, csak megkérdeztem


illetve a genitáliák környékén azért nem sűrű a pattanás, ennél a résznél azért felmerülhet egy STD-s történet is, ezért kérdezetm rá, hogy biztos e benne, hogy pattanás..


és amúgy igen, ne nyomkodd nagyon, mert egyrészt, biztos elég kényelmetlen kinyomni, másrészt meg fertőződhet, sebesedhet

2013. márc. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A pattanáson kívűl mégis mi lehet még kedves 4 es,meg azok

akik mást feltételeznek.Talán akkor meg is kellene nevezni.

Ha "Á" mondok,akkor mondjak "B" is .Mi az ,ami a nem ápoltsággal

összehozható lenne.Nem illik kellemetlen helyzetbe hozni

a kérdezőt,még akkor sem ha fiatalnak tűnik .

2013. márc. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

kedves 8as

ha elmegy orvoshoz, ő is kérdéseket fog feltenni... az talán kínos helyzetbe hozás? a kérdés nem túl kifejtet, így kérdéseket kell nekünk is feltenni, hogy tudhassuk

4.nek igaza van, ha hormon alapú a dolog, akkor a teste más pontjain is sok pattanásnak kell lennie


és nem tudhatjuk, hogy a Kérdező hány éves, ami engem illet nem is gondolkodtam el rajta, különösképpen nem tartozik a kérdéshez

és mi, ha nem pattanás? gyakorlatilag bármi lehet HSV től kezdve akármilyen vírusos vagy baktériumos megbetegedésig (gombás és élősködősnek más tünetei vannak)


de mint azt írta a Kérdező, kinyomta a pattanást.. és ha az a valami úgy viselkedik, mint egy pattanás, akkor az pattanás, ne ragadjunk már le a másik válaszoló válaszolási technikájának a fikázásán!..

2013. márc. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nyugi, kedves kérdező, másnak is előfordul, csak nem beszél róla. Elég sz@r helyen van, mert baromira fáj amikor kinyomom, de túl kell esni rajta.

Arra vigyázz, ne fertőződjön el, ápolás után már használhatod.


Fel a fejjel, ez természetes jelenség.(sajnos)

2013. márc. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!