Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért kell ennyiszer pisilnem?

Miért kell ennyiszer pisilnem?

Figyelt kérdés

Éjszaka kétóránként arra ébredek,hogy majd' bepisilek. Ez oké is lenne ha sokat innék,de nem. Sőt! Keveset iszom ami nagyon nem oké. Pl ha lefekvés előtti órákban egy pohár akármit is megiszok már kész is az estém semmi alvás.

17/l


2017. jan. 1. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:

És pisilsz is? Ha csak inger van és esetleg fáj is, akkor hólyaghurut minimum.

Ha ez nem játszik, akkor ellenőriztesd a veséidet.

2017. jan. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Felfázás is lehet.

Orvoshoz menj el.

2017. jan. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen,pisilek is. Tervezem,hogy jobb idobe elmegyek egy kivizsgalasra. Addig csak kivancsi voltam a velemenyetekre
2017. jan. 1. 22:43
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem megfázás én is gondoltam rá. De elég régóta van ahhoz hogy az legyen.
2017. jan. 1. 22:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg pisilsz, akkor nem felfázás. Menj el hasi ultrahangra, vizeletvizsgálatra első körben.
2017. jan. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia, ez akár pszihés alapú is lehet, minden rendben van, nem stresszelsz túl sokat? mióta tart? vagy lehet hogy só hiány...nagyon sok oka lehet...remélem kiderül:) ha gondolod írj privátot és kibeszéljük a dolgot!:) jobbulást!:)
2017. jan. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!