Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Enyhe felnőttkori "csipőficam...

Enyhe felnőttkori "csipőficam féleséggel" lehet valamit csinálni? Többi lent!

Figyelt kérdés

Szóval csecsemőként volt gond azzal, hogy a farredőim nem szimetrikusak, de nem mondták ki, hogy csipőficamom lenne, illetve nem vittek orvoshoz, de benne van kiskönyvben ez a probléma. A családban, unokatesók, halmozódott a probléma, de őket műtötték is. Aztán felnőttem (18 éves vagyok), de nagyon csúnyán megyek. Mindig mondták, hogy nagyon rázom, tekerem magam. Magassarkút nem tudok felvenni, mert abban mégjobban előjön ez a probléma. Illetve néha a csipőcsontom kiakadt vagy nem tudom mi a jó szó rá, de olyankor néha órákig nem is tudok menni, csak feküdni vagy ülni.

Érdemes ezzel ortopédiára menni? Kell beutaló, nem néznek hülyének? Mit mindjak?

Lehet, hogy nálam csak ilyen enyhe szinten jött elő a csipőficam? Mert az egyik távoli nénikém is így ment és őt is mindig csesztették, röhögték, már meghalt szegény. Gyerekként miért nem csináltak ezzel a problémával semmit? Utálom, hogy kinevetnek, pedig nem tehetek róla. Valakinek volt hasonló gondja?



2017. jan. 4. 16:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat, csípőficam.
2017. jan. 4. 16:37
 2/3 anonim ***** válasza:
gerincakademiaponthu
2017. jan. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen családi háttérrel egyértelműen menj orvoshoz, a háziorvos ad beutalót.
2017. jan. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!