Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lesz valami baja az orromnak,...

Lesz valami baja az orromnak, ha minden lefekvés előtt vékonyan bekrémezem Niveával belül?

Figyelt kérdés

Tíz éve csak így tudok elaludni, mert ha nem kenem be, reggelre véres, úgy kiszárad, pedig a levegő nem száraz.

Párologtatok is, mégis úgy érzem, száraz az orrom, ha nem kenem be.


2008. okt. 8. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint nagyon érzékeny a nyálkahártyád. Szerintem nem lesz tőle semmi bajod, ha bekened.
2008. okt. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Csak tudnám, miért ilyen érzékeny. Amikor elkezdtem ezt a krémezést, egy csúnya megfázáson voltam túl, és jó volt, hogy Tetránnal kellett kenni. Utána jött a Nivea, bár mást is próbáltam, de a többi kence szinte maró érzést okozott. Tök poén, hogy orrkenésre veszem a Niveás tégelyeket... :)
2008. okt. 8. 14:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki a patikában kapható Coldastop orrcseppet, ez egy olajos A-vitamin tartalmú készítmény, ami regenerálja a sérült orrnyálkahártyát. Lehet hogy sikerül úgy rendbehozni, hogy utána nem lesz szükség kenegetésre.
2008. okt. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja, főleg a Niveától. Csak az a baj, hogy így a nózid is rászokik. Ez olyan mint a labellozás... Ha nyáron is használod rendszeresen akkor is száraz lesz az ajkad, pedig nem kellene neki.
2008. okt. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát, szerintem már rá is szokott... Végül is 10 éve kenem. :(
2008. okt. 8. 17:06
 6/6 anonim ***** válasza:

Ungventum Nasale orrkenőcs.

Pont erre való. Arra is jó, ha seb lenne az orrodban.

Sokkal jobb, mint a Nivea.

2008. okt. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!