Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kivágták a tályogom holnap...

Kivágták a tályogom holnap megyek kötözése még jobban fog fájni?

Figyelt kérdés

A bal farpofámnál jött ki a végbélnyílás közelében. Nagyon be volt gyulladva. Már a labban is fájt. Én csak lidokain kaptam injekciót formájában... de emberek ez baromira fájt. Én rendesen sírtam ordítottam annyira fájt. Főleg mikor belenyúlt nem tudom nektek hogy volt az életem legrosszabb élménye.

Végén olyan sápadt voltam azt hittem azon nyomban összeesek. Plusz még rá kockázott a doki hogy holnap ha ez így fájt most, készüljek a legrosszabbra mert nem lesz érzéstelenítő mikor cserélik a kötést. Ez igaz nem lehet megoldani?...

Azt mondja a doki nem tudja hova szurni...igaz ez? Nagyon felek


2017. jan. 9. 12:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Brufen 600 mg vettem fájdalomcsillapítóra szerintetek elég erős lesz?
2017. jan. 9. 13:04
 2/4 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam holnap amelyek kötés cserére előtt beveszek egy ilyet
2017. jan. 9. 13:04
 3/4 anonim ***** válasza:
HA kérsz érzéstelenítőt, kell adniuk. Olyan nincs hogy nem. Viszont ha beveszel bármit, akkor azt még a kötözés elején közöld a dokival!
2017. jan. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzeted. 3x is átéltem, de csak legelőször volt gázos, amikor még nem tudtam mire számítsak.


Én sem kaptam érzéstelenítőt, de gyorsan meg van a kötözés. Szerintem a mezei fájdalomcsillapítók nem nagyon érnek semmit ilyen esetben. Mondjuk én megkönnyeztem, de a szúrás jobban elviselhető. Próbálj lazítani, mert ha feszítesz, akkor csak rosszabb lesz. Tényleg 1-2 perc alatt megvan a legrosszabb része, főleg ha nem nyavajogsz.

2017. jan. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!