Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Felfázás vagy terhesség vagy más?

Felfázás vagy terhesség vagy más?

Figyelt kérdés
Ez a harmadik hónap hogy szedem a fogamzásgátlót előtte védekeztünk. Már több mint egy hete volt hogy csípett a pisilés az már csak nagyon gyengén van jelen viszont a jobb oldalam van amikor szúr és a derekam és a hasam is fáj. Már nem tudok mire gondolni hogy mi lehet ez😞

2017. jan. 10. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha rendesen szeded a tabit akkor a terhességet kizárnám, bár a biztonság kedvéért tesztelj. Majd keresd fel az urológiát. Valószínűleg húgyúti fertőzés lesz.
2017. jan. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyszer volt valamikor hogy este elfelejtettem bevenni egyet de azt reggel pótoltam szóval nem telt el 12 óra se. Köszönöm a válaszod!
2017. jan. 10. 16:15
 3/4 anonim válasza:
Szerintem felfázás. Nekem csak egyszer volt igazán csúnya, ordítottam, annyira fájt a pisilés. És igen, néha benyillalt a hasam. Én melegvizes palackot tettem az alhasamra és a talpaimhoz, de sokat segíthet egy meleg fürdő, vagy lábfürdő. Tartsd melegen a talpaid és a derekad. Esetleg igyál citromfű teát, készíts ülőfürdőt. Neten sok gyógynövényről olvashatsz, ami jó felfázásra. Ha módodban áll, szerezz be citromfű kapszulát. Én a zafír termékcsaládtól szoktam venni. Bioboltban találsz szerintem. Nagyon jó nyugtató/görcsoldó. És természetes. Jobbulást neked:)
2017. jan. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!:)
2017. jan. 11. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!