Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vizes hajjal mentem ki a...

Cukinaci kérdése:

Vizes hajjal mentem ki a hidegbe, megfazhatok vagy lehet bajom tole?

Figyelt kérdés
Vizes hajjal mentem ki a hidegbe. lehet tole bajom? mennyi az eselye hogy agyhartyagyulladast kapok?
2017. jan. 11. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyi időre? Lehet bajod igen. Esélyt nehéz mondani, de azért nem kell hipochonderkedni
2017. jan. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Agyhártyagyulladást? NEm, azt nem ettől lehet kapni. Viszont a hajad kihullhat tőle. Nem most azonnal, hanem csak szépen lassan elkezdesz kopaszodni, ritkulni fog a hajad
2017. jan. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha erős a szervezeted, tele vagy vitaminnal, jó az immunrendszered akkor csekély az esély arra, hogy komolyabb bajod legyen. Velem is előfordult már, hogy pl. megizzadtam, nem tudtam megszáradni és elkellet indulnom hazafelé gyalog valahonnan, hajadonfőn. Vártam én is, hogy majd a betegség ledönt a lábamról, de még egy gyenge megfázásom sem lett.
2017. jan. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kb 10 percig voltam kint, amíg nagymamahoz mentem at. akkor nem kaphatok e miatt agyhartyagyulladast?
2017. jan. 11. 11:31
 5/8 A kérdező kommentje:
Mitol lehet agyhartyagyulladast kapni?
2017. jan. 11. 11:33
 6/8 anonim ***** válasza:
üsd be a google-be, 2 mp és megtudod
2017. jan. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha rádhapciznak a békávén
2017. jan. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Agyhártyagyulladást legkönnyebben pont nem kint a hidegben, hanem egy égő házban lehet.
2017. jan. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!