Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A színező hajsampon változtat...

Joci1212 kérdése:

A színező hajsampon változtat az eredeti haj színén?

Figyelt kérdés
Eredetileg szőkének születtem de mindig is foglalkoztatott a dolog hogy milyen lennék barna hajjal. Találtam is ilyen színezős hajsampont amitől elvileg barna lesz a hajad és többszöri mosás után kijön. Az lenen a kérdésem hogy fog ez valamennyit változtatni az eredeti hajszínemen maradandóan? Csak ki szeretném próbálni nem akarnék barna maradni annyira meg nem foglalkoztat a dolog hogy most tényleg befestessem mert arról tudom hogy hogyha az egyszer szőkíteném akkor roncsolná a hajam így csak ezzel merek bepróbálkozni de ha utána mosom a hajam és nem lesz olyan mint a régi én neki sem állok mert egyszer szeretném utána elérni ezt a hajszínt mert hogy csak ki akarom próbálni.

2017. jan. 11. 21:25
 1/1 anonim válasza:
Ha a sampon állagú színezőre gondolsz, akkor ki ne próbáld. Én alapjáraton nagyon világos barna vagyok, aztán jön a tavasz és azonnal kiszőkülök. Most utoljára valahogy nem szépre szőkültem, hanem egy idő után bevörösödtem. Gondoltam egy ilyen kis 4-6 mosásos dolog nem árthat. Ó de még mennyire hogy árthat... Ez volt augusztus elején, még mindig nem jött ki teljesen. Most ilyen kis sávos a hajam, mert a tövét eleve sokkal sötétebbre fogta be, kopással se lett egységesebb most meg aztán nő a töve szóval csodás. És ami a kedvencem, kimegyek a napfényre és a hajam vörösnek néz ki benne. Ennek a répás vörösnek. Alig várom, hogy lenőjön teljesen. Soha többet nem kenek rá semmit...
2017. jan. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!