Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eredeti szőkésbarna hajra...

Eredeti szőkésbarna hajra fekete színezőt, vagy hennát?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem,hogy a természetes szőkésbarna hajamat befogná e a fekete színű henna,vagy a színező.Illetve mennyi idő után kopna ki a színező,és nem lenne e valami undorító színe,miközben kopik ki a világos hajamből.Valaki segítene,aki ebben a cipőben járt már,illetve valamit tud róla?

2012. dec. 19. 11:42
 1/4 anonim válasza:
Bocsi, de szerintem szőkésbarnából ne csinálj feketét. Én megbántam, amikor így tettem. A színező sem "kopik" egyenletesen, a hennával nincs tapasztalatom, csak annyit tudok, hogy sokan érzékenyek rá, tesztelni kell előtte a könyökhajlatban.
2012. dec. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a szőke hajamba kb 2 hónapja raktam egy fekete csíkot hajszínezővel (Palette Color & Gloss) és elég lassan kopik és egyenletesen. A lenövésem meg olyan mintha direkt úgy lenne festve, mert a hajam töve barnás és nem is feltűnő. Nagyon jó színező, csak az a gond, hogy rengeteg idő mire kikopik, viszont erre tudsz venni színkivevőt, ami szerintem ki is szedi, de a rendes festéket nem hiszem h kiszedi.
2012. dec. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy jártam a fekete színezőkkel, hogy nem fogta be az eredeti barna hajam. Nem tudom hogy a szőkésbarnát befogná-e, vagy csak rossz színezőket próbáltam ki. A festett hajamat úgy ahogy befogta, viszont abból meg nem is tudott kikopni. Akárhogy is, semmiképpen sem javaslom, szerintem megbánnád.
2012. dec. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Végül hennával festettem fekete csoki színűre.Szépen befogta,de a melírozott résznél (aminek már nagy részét levágtuk) vöröses árnyalata lett,és így sokkal természetesebbnek hat,mintha egyenletesen barna lenne.Nekem nagyon tetszik,és aki látta,mindenki azt mondta,hogy komolyabbnak látszom tőle,és jól áll.Szóval meg vagyok elégedve a hennával. :)
2012. dec. 22. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!