Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mydeton tbl tól lehet ennyire...

Mydeton tbl tól lehet ennyire szédülni?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel becsípódött az ideg a derekamba,bevettem egy Aflamint, és Mydeton 150 est.Nem rögtön, délután kezdtem el szédülni,de akkor nem tudtam mitől,és este vettem be még egyet mindkettőtől.Én a Mydetonra gyanakszom, most regggeltől kóvályog a fejem, mintha berúgtam volna,a derekam ugyanúgy be van állva, de a végtagjaim gyengék...
2017. jan. 12. 12:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen. A Mydetonnak vérnyomáscsökkentő hatása van. És az alacsony vérnyomás miatt szédülhetsz,álmos is lehetsz.
2017. jan. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Próbáld meg azt,hogy csak késő délután ,eset veszel be egyet.
2017. jan. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Már ki kellett volna ürülnie a szervezetből,és mág mindig fennállnak a panaszok...
2017. jan. 15. 10:00
 4/13 anonim ***** válasza:
Ki kellett volna. Úgyhogy nem attól van. Vérnyomásod milyen? Menj el holnap orvoshoz!
2017. jan. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Persze megyek,voltam már alig,voltaren inj írt fel a derekamba,de azt mondta okozhatja ezt a mydeton.

De ennyi ideig? A vérnyomásom jó,inkabb a pulsus magas,par napja 118 volt.

2017. jan. 15. 11:52
 6/13 A kérdező kommentje:
Kiderult,h magadabb a vernyomas is,Nebilet 5 ot kell szednemszednem hetfotol,de meg mindig szedulok...kicsit mar enyhebb.
2017. jan. 20. 17:12
 7/13 anonim ***** válasza:
Kb. 2 hét mire teljesen beáll a gyógyszer hatása. Addig fokozatosan javul majd.
2017. jan. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hat remelem,hogy " csak" a vernyomas okozta,nem komolyabb,idegtendszeri,v sziv betegseg...


De irtak mas forumban,h sokszor eszre se veszik ha magasabb a vernyomasuk...

Igen kicsit mar jobban vagyok.

De most mar mindig szednem kell vajon a Nebiletet???:(

2017. jan. 21. 05:01
 9/13 anonim ***** válasza:
Szedned. Sőt, lehet,hogy ezután egész életedben szedned kell,hacsak nem a Mydeton bolondította meg egy időre. Amúgy a Nebiletet elsősorban szívritmusszabályozonak,pulzusszám csökkentőnek adják,ha a pulzus normális és csak a vérnyomás magas,akkor mást szoktak adni.
2017. jan. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mennyi most a vérnyomásod és a pulzusod? A magas pulzusszám is tud szédülést,sőt mellkasi nyomást,nehézlégzést is okozni.
2017. jan. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!