Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha reggel beveszek 2 esetleg...

Ha reggel beveszek 2 esetleg 3 rivotrilt akkor egész nap milyen hatása lesz? Szédülni fogok? Vagy semmi bajom nem lesz csak nyugodt leszek?

Figyelt kérdés
Kérném,hogy csak olyan irjon aki tapasztalt! Köszönöm!
2016. ápr. 10. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nyugodt leszel az biztos. Igazából nem lesz nagy élmény, ugyanúgy gondolkodsz, viszont rendkívül balesetveszélyes. Olyan jelenséget képzelj el, hogy valamiért nyúlsz, de mikor már a markodban van, a karoddal még mindig mozogsz abba az irányba. Simán leversz dolgokat, valamint előfordulhat hogy leülsz bekötni a cipőd, és percekig ott ülsz, mint mikor reggel még álmosan ülsz az ágyad szélén.

Autót, gépet ne kezelj.

2016. ápr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rivotril van 0,5 ös, 1 es, 2 mg-os. Te melyiket szándékozol bevenni, és miért?
2016. ápr. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
0.5-ös Rivotrilt szedek. És azért mert megnyugtatm De kevésnek érzem az egy szemet ezért kérdeztem hogy lesz-e valami bajom ha többet veszek be(2 vagy 3 szemet).
2016. ápr. 11. 05:51
 4/6 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak köszönöm a rêszletes leírást!
2016. ápr. 11. 05:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát emlékszem, én annak idején mikor szedtem eléggé elnyomott. Kicsit olyan volt (főleg mikor többet szedtem be) mintha víz alatt lennék, letompultam, kicsit szédelegtem, majd elaludtam...

Miért akarsz többet beszedni, mint amit az orvos felírt?

2016. ápr. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Azért mert megnyugtat.
2016. máj. 1. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!