Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Olyan embert is zavarhatnak a...

Olyan embert is zavarhatnak a villódzó fények, monoton idegesítő hangok aki nem epilepsziás?

Figyelt kérdés
ha zavarnak ezek akkor az az epilepszia egyèrtelmű jele, nem ájulok el meg nem lesz semmi bajom, csak idegesít, nyugtalanít...más is van így?
2017. jan. 14. 00:53
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Mindenki igy van vele. Ezert hasznalnak drogokat a discoban.
2017. jan. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezek mindenkinek idegesítőek. Gondolj csak a régi idők kínzó kamráira. Napokon keresztül hallgattatták a rabokkal a leeső vízcseppeket.

Én pl intenzív osztályon dolgozom..8 monitor monoton kattogása nagyon hamar kikészít....

2017. jan. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én amikor a szakdogámat írtam (az most más téma, hogy az utolsó pillanatra hagytam a szöveg megírását), egy villogó LED-et állítottam be az asztalomra, hogy semmiképp ne tudjak elaludni.

A folyamatos, szélsőségesen váltakozó intenzitású ingerek zavaró hatásúak. Ehhez nem kell epilepsziásnak lenni. :)

2017. jan. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy zavarhatnak, sőt el is kezd a fejem fájni tőle.

Sőt az éles neon fénytől is, amitől besötétedik a szemüveg lencséje is.

2017. jan. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!