Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az alváshiányba bele lehet...

Az alváshiányba bele lehet őrülni? Kezdek aggódni. 17 / F

Figyelt kérdés

Röviden fogom:


- Hetente nem igazán alszok többet összességében 14-20 óránál. Ez rettenetesen kevés. Már egy hónapja ez megy.

Ha kiszámoljuk akkor arra jutok hogy két éjszaka alatt kéne annyit mint amit egy héten tudok produkálni.


- Fáj a gyomrom, remegek, hányingerem van, hallucinációim vannak. Mikor nézem a kezemet vibrál, a tapéta mintázata mozog, többször is hallottam már a nevemet mikor egyedül voltam, nem egyszer előfordult hogy hangosan mondtam a gondolataim. Ez társaságban szörnyen kínos volt. Az ídő pedig megállt. Kész, nem telik. Egy 45 perces óra túlzás nélkül tűnik 120-asnak...


A mellkasom fáj, szúr, szédülök, a szemeim véresek beesettek, de nem is ez a lényeg. Az érdekel hogy okozhat-e mentális betegséget hosszútávon? Gyógyszert nem akarok szedni...

Tegnap véletlenül ittam 0.5 frontinra. Ne részletezzem... remegtem órákon keresztül, háromszor hánytam, aludtam-keltem össze vissza, de mindenre emlékszem. Mindegy is, a lényeg hogy rosszul érzem magam...



2017. jan. 14. 15:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Nemcsak bele lehet őrülni, hanem bele is lehet halni.
2017. jan. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Amúgy a frontinra ivásnak lehet utólag durva következménye? Eléggé be***rtam hogy bajom lesz, de több liter víz után jobban lettem. Utána csak a gyomrom fájt, de már jobban vagyok ma. Enyhe szédülés maradt csak.
2017. jan. 14. 15:09
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
És szüleidnek/környezetedben lévőknek ebből nem tűnt fel semmi? Már rég el kellett volna menned orvoshoz, ott megmondják mit csinálj vagy hogy hova menj ezzel a problémával. Már most se normális amik veled történnek, még szép, hogy hosszútávon nagyobb problémáid is lesznek.
2017. jan. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ha egyáltalán nem alszol, akkor kb meghalsz 2 héten belül vérmérgezésben

ha 3-4 órákat alszol, akkor kb meghalsz 30 éves korod előtt

szóval ne csináld, ez nem éri meg, mindegy, hogy mit nyersz vele, nem éri meg

egyébként miért nem alszol eleget?

2017. jan. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szimplán csak nem tudok... Nem értem miért...
2017. jan. 14. 15:49
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
szedjél akkor altatót, de először is menj orvoshoz
2017. jan. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is szimplán nem tudtam aludni, de sehogy. A 7. napon elaludtam pár órára. Minden éjjelre veszek be elég sok adag nyugtatót, hogy aludni tudjak, amit pszichiáter ír fel. Amúgy semmi más bajom sincs, de ez éppen elég, hogy nem tudok magamtól aludni.
2017. jan. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Talán jó lenne ha meglátogatnád a háziorvosod, mert ez nem normális dolog.

18/L

2017. jan. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mire szeded a Fronyót?
2017. jan. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Arra hogy nem tudok aludni. De semmit kb. Lényegében mindent leírtam a kérdésben.
2017. jan. 15. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!