Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kezdjek el aggódni? . (Lent)

Kezdjek el aggódni? . (Lent)

Figyelt kérdés
Koncerten voltam, es ugye szoksas szerint bedugult a fulem es utana alig hallottam valamit. Azota kb 6 ora telt el, es egy kicsit meg mindig tompan hallok a bal fulemre. Rendbe fog ez jonni? Nem az, hogy nem hallok, csak kicsit zavarja a sztereomat...

2016. jan. 21. 07:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Valoszinu el fog mulni, csak ido kerdese. Nekem bulik utan szokott, ha kozel allok a hangfalhoz, es egesz estes a mulatsag, ilyen fura szöszögès /zúgàs lenni a fülemben. De mindig elmúlt eddig.
2016. jan. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem fog majd egyszer elmúlni... Ha használtok hallásvédelmet egy koncerten, nem lesz ilyen problémátok. Ha ráköltesz 5000Ft-ot egy Alpine füldugóra, mindent ugyan úgy fogsz hallani csak halkabban. És ha felmerült benned a kérdés, hogy "De akkor meg mi a francnak megyek koncerte?" akkor vess magadra és süketülj meg.
2016. jan. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!