Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mostanaban furcsa memoria...

Mostanaban furcsa memoria zavaraim vannak. Ezert kellene mar aggodnom?

Figyelt kérdés
Peldul. Par perce nem jutott eszembe a telefonom pin kodja. Ilyen regebben nem fordult elo. Kb 30 mp utan viszont beugrott de meg par masodpercig bizonytalan voltam. Vagy nemreg fogat akartam mosni es hirtelen nem jutott eszembe, hogy melyik a fogkefem. Pedig mar vagy ket hete hasznaltam. Ugyan ugy egy fel perc kesessel beugrott. Ez ugy 1 eve fordul elo velem havi 1-2 alkalom rendszeresseggel es 36 eves vagyok most. Ez oregedes jele vagy valami betegseg eloszele? Pl. gyogyszer beszedesevel kapcsolatban vagy 10 eve is volt mar, hogy csak eros agyalas utan tudtam kitalalni, hogy bevettem e vagy sem amit kellett.
2017. jan. 17. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pihensz rendesen? Nem mennyiségileg, (bár, az is fontos) minőségileg. Mit dolgozol? Tanulsz esetleg?
2017. jan. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 40 éves vagyok és megterhelő szellemei munkát végzek. Sokszor én sem tudom a pinkódom, vagy nem tudom melyika fogkefém. Sőt! Van, hogy úgy elrakok valamit, hogy napokig keresem. Azt mondta az orvos, hogy ilyenkor máson pörög az agyam és csak automatikusan pakolok, nem tudatosan.

Szerintem ez a fáradtság jele és a korral jár. Nem vagyunk öregek, de nem fiatalodunk...

2017. jan. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon rosszul alszom. Igazából egyszer sem érzem magam kipihentnek. Viszont ez évek óta így van. Ez a "memóriazavar" viszont kb 1 éve kezdődött. Szellemi munkát végzek. Nem olyan súlyos az esetem,de azért félelmetes. Franc sem akar még elbutulni :) Így eléggé kellemetlenül érint a dolog.
2017. jan. 17. 11:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Az baj.

Próbálj meg többet, jobban aludni. Mozogni valamit, ami lefáraszt kellően.

2017. jan. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!