Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Évi 15 betegség mennyire...

Évi 15 betegség mennyire normális?

Figyelt kérdés

Anyukám tanárnő és ő is hazahoz mindent, meg azért a metrón is el lehet kapni. Már 2 hónapja egyik betegségből a másikba esem.

Még az influenzát is elkaptam idén.

Vitaminokat szedek, egészségesen eszem, figyelek a kézmosásra stb.


2017. jan. 18. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát én nagyon soknak tartom a 15-öt. Nálam évi 1 az átlagos de van amikor egy sem. Azt figyeltem meg hogy nálam attól függ hogy elkapok-e valamit hogy milyen a lelkiállapotom. Ha olyan nyugis életet élek mint a Krokodil Dundee c. film főszereplője akkor akár járvány idején is gondtalanul látogathatom az idős hozzátartozót a kórházban. Vagy akár kézmosás nélkül is bekaphatok egy mosatlan gyümölcsöt és kutya bajom.

De ha lelkileg kimerült vagyok, vagy egy közösség hatására lelki nyomást, stresszt érzek akkor meg váratlan betegségek szoktak előjönni.

2017. jan. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok egyébként.
2017. jan. 18. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!