Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csinalnak mikor keneget...

Mit csinalnak mikor keneget vesznek? 15/L

Figyelt kérdés
Holnap megyunk baratommal kivizsgaltatni magunkat, mert kis piros pottyok jottek ki a nemi szerven.Mar elmult,de mondta h mennyunk el.Nekem o az elso baratom,soha sem vizsgaltak meg meg nogyogyaszaton, de most volt december 23.-an abortuszom,mivel teherbe estem tole.Kerlek ertelmes valaszokag kerek. A kenet mintara vagyok kivancsi h mit vesznek olyankor le

2017. jan. 18. 21:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Tamponnal váladékot valamilyen testrészről.
2017. jan. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
A nemi szervembol?
2017. jan. 18. 21:12
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Hát hány éves vagy-e more! Tíííízzzenöttt évesen ábortusz? Há' normális vagy-e, hogy a rák egye ki a méhedet!
2017. jan. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerinted mégis honnan?!?! Az orrodból?!?
2017. jan. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Gratulalok neked.
2017. jan. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Valószínű abortusz előtt is vettek...
2017. jan. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Hüly.e vagy mint a se.gg...

Du.gni van eszed, meg is érdelmed...menj csak majd ràjössz mit csinàlnak.

2017. jan. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Na ide figyeljetek!

1.Szerintem leirtam, hogy ertelmes valaszokat kerek!

2.Itt pofazol "habi" ciganyul, mikozbe olyan tajszolassal IROD, elsem merem kepzelni hogy mondod.Es meg atkozodol hat gratulalok, egyd ki neked a rak a mehed te halal.neked ennyi csok.

3. Becsuszhat mindenkinek a baba, nem vagyok egy hulye gyerek 15 eves letemre, ezert is vetettem el h kijarjam az iskolat, es megvarom mig baratommal sajat hazunk,penzunk lesz.

4.az elso valaszolo irta h:"valamelyik testreszemrol" ezert irtam azt.

Es 5.Konnyu negativan irni masra velemenyeket, de ha atelnetek amit en abban az egy honapban,szerintem ti bele pusztultatok volna

2017. jan. 18. 21:20
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Há' te aztán jóóó beóvastá itt a népeknek. Látom ám a jövődet. Cégvezetű leszöl, egy naaagy vállalalt igázgátója. Kiskosztümben fogol járolni, meg lészen sofőröd is!


Ja, nem is.

2017. jan. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
De nekünk volt annyi eszünk,hogy védekezzünk...
2017. jan. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!