Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fog még erősödni a szörzetem...

Fog még erősödni a szörzetem vagy ilyen maradok?

Figyelt kérdés
srác vagyok, idén leszek 20. nagyon zavar hogy nagyon gyenge és ritkás az arcszőrzetem. gyenge fizikumú vagyok és 2-3 évvel fiatalabbnak is nézem ki. de ez a aszőr dolog is egyre jobban aggaszt. tudom más hálát adna ha meg tudna szabadulni tőle de pl nekem a mellkasomon sincs egyáltalán, (mondjuk ott nem is hiányolom) de hogy az arcszőrzetem sem erősödik nem tudom mit csináljak. bajusz résznél borotválom folyamatosan és nem hagyom megnőni (régebben meghagytam de akkor még nagyon kis legénytoll volt:) ) most nem tudom hogy mutatana de nem is akarom megnöveszteni mert olyan kis hülyén mutat így borostásan is olyan "mexikóis" és össze sem érne körszakállhoz. az államnál hagytam meg egy csíkot, ami még sosem volt leborotválva teljesen, csak ollóval nyírkálom ha túl "nagy" de így sem erősödik csak valahogy "göndörödik" vagy mi... nem tudom ha leborotválnám milyen is lenne mert azt hallottam az csak tévhit hogy a borotválástól erősödne és sok időbe is telne míg valamennyire láthatóra is megnőne + így is elég kölyökképen van sajnos. szóval mit gondoltok mit lenne érdemes csinálni ilyen problémával, ill. fog ez még változni erősödni ha eddig ilyen maradt?
2010. máj. 5. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Vagy veszel ilyet amitől tuti megváltozol vagy naponta borotválkozol! emelni kell a hormont mielőtt a fiúkra buknál és női melled lenne!

nekem ettől a cucctól még az arcom is kockásabb lett, na nem szószerint, jobbanmondva markánsabb!

2010. máj. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

örülj neki...

amugymeg minek kellene több szőr,ha ugyis leborotválod?

2010. máj. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a barátomnak 22évesen kis pelyhes volt, 26 évesen meg sündisznó, szóval erősödik a ha sokat borotválod
2010. máj. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A NŐK IS SZEDNEK FOGAMZÁSGÁTLÓT CSAK HOGY A MELLÜK NAGYOBB LEGYEN, MEG A FENEKÜK GIBBON-MAJOM FENÉKRE HASONLÍTSON:d
2010. máj. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!