Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Foster inhalációs spray-től...

Foster inhalációs spray-től lehet hízni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Asztmára írták fel de mivel szteroid tartalmú, érdekelne hogy mik a tapasztalatok hogy hízott-e tőle valaki.

Köszönöm!



2017. jan. 21. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen lehet.
2017. jan. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Ezek az inhalátorok helyileg hatnak, mintha a bőrödet bekennéd egy szteroidos krémmel, tehát hízás miatt egyáltalán nem kell aggódnod.
2017. jan. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, ennek örülök. Köszönöm a választ!
2017. jan. 22. 20:49
 4/5 anonim válasza:

Én kifejezetten ezt kértem. nekem külföldön írták fel először évekkel ezekőtt. Százszor jobban voltam mint a ventolin + társai kombóval amit itthon kaptam.

Nekem rohamoldásra is ez van már, és be is válik. Mást nem is használok. Sőt ha használom ahogy az orvos előírja rohamom se nagyon van. És igen kedves harmadik ez valóban csak tüneti kezelés, de nem tudom te hányszor gondolkodtál azon az éjszaka közepén hogy kihívod a mentőt mert menten megfulladsz. Nos ha ezek a tünetek, akkor azokat kezelni kell :D És ha a szteroid a kezelés akkor azzal. Amúgy valóban ezekből az inhalátorokból kevesebb szívódik fel mint egy bőrre kent szteroidos krémből.

Üdv egy asztmás vegyész

2017. jan. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A pulmonológusom azt mondta, hogy minden egyes befújás után alaposan öblögessek, mert a nyálkahártyán keresztül felszívódik. Amúgy lehet tőle hízni
2019. dec. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!