Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fázik, pontosabban...

Miért fázik, pontosabban hideg mindkét lábfejem, még annak ellenére is, hogy ha több zokni és, akár takaró is van rajtuk? Ilyenkor miért kell gyakran (akár 15 percenként is, vagy gyakrabban) pisilnem?

Figyelt kérdés

Ez akár egész napos probléma is lehet.

Van, amikor kimarad egy-két nap.

Van amikor hosszabb idő marad ki.

Évszakhoz és időjáráshoz még nem tudtam kötni.

A vizelés nem csak inger.

A felsőtest nem kell, hogy fázzon ilyenkor.


Miért tudom csak takaró alatt levetett zoknival egymáshoz érintve felmelegíteni a lábaimat?

A vizelés gyakorisága is csak a lábak felmelegedésével csökken.



2017. jan. 23. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
A vérkeringésed rossz. Hogy miért az, és miképp lehet változtatni rajta , az a kérdés.
2017. jan. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Én is ugyanilyen vagyok, most épp betegen fekszem itthon, szóval egész nap két takaró alatt vagyok, plusz vastag zokni de le van fagyva a lábam. És nekem is sokat kell pisilnem olyankor.
2017. jan. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valóban vérkeringés probléma. Mozogsz eleget? Ha eleve jéghideg lábra húzod fel a zoknit, akkor nem fog sokat érni. Áztasd forró vízben a lábad, utána húzd fel a zoknikat. A masszírozás is segít beindítani a keringést.
2017. jan. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!