Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pingvin patika - mitől függ,...

Pingvin patika - mitől függ, hogy kinek adnak textil szatyrot?

Figyelt kérdés

Egy csomó ismerősömnek van, kapták vásárláskor, ingyen.

Én is szoktam ott vásárolni, de még sosem kaptam, pedig én is olyan szatyrokat használok, amik nem eldobhatók, próbálok környezettudatos lenni.

Vásárláskor viszek magammal, hogy ne kelljen műanyagot venni.

Nem tudom, a Pingvin mi alapján szelektál, van vmi értékhatár, vagy mi?

Akivel legutóbb beszéltem, kb 2000 ft-ot költött csak, és kapott szatyrot.



2017. jan. 26. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Mi lenne ha megkérdeznéd az eladót mikor ott vagy ? Mondd el neki ezt így és biztos fogsz kapni, lehet hogy még ingyen is. Tudod, néma gyereknek anyja se érti a szavát :)
2017. jan. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A napokban nem megyek, és addig is, ha már eszembe jutott, kiírtam ide, hátha van, aki a választ is tudja, mert szerintem csak akkor van értelme reagálni egy kérdésre. :S
2017. jan. 26. 18:20
 3/9 anonim ***** válasza:

Oda is szoktál vinni szatyrot? Ha látják hogy van nálad nem fognak adni.

Ha legközelebb mész és akarsz, vigyél valami nagyon mini válltáskát amibe épp a tárcád fér bele, és kérdezd meg kaphatnál-e, mert nincs mibe beletenned a vett cuccot.

2017. jan. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudja vki a valaszt esetleg???
2017. jan. 27. 06:59
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
Eladó nem dolgozik a gyógyszertárba kedves első válaszoló. Csak GYÓGYSZERÉSZ és Gyógyszertári Szakasszisztens. Ez elég alapműveltség szerintem. A saját szellemi szinted írod le ilyen megnyilvánulással.
2017. jan. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ennek semmi köze az alapműveltséghez, ez egy egyszerű szóhasználat, szinte mindenki így mondja.


A szellemi szint értékelése ott kezdődik, hogy valaki a kérdésre válaszol, nem kötekedik. Ha már ennyire bele akarsz menni...

2017. jan. 30. 13:48
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Igen is felfogok háborodni , és kifogom javítani azt aki az öt év egyetemet végzett , doktori címmel rendelkező gyógyszerészre azt mondja hogy eladó.


Akkor , hogy megnyugodj a kérdésedre is fűzök véleményt: Ez legyen a legnagyobb problémád az életben , hogy kapsz-e a patikában szatyrot vagy nem. Remélem azért jól alszol. :)

2017. jan. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%

A mai gyogszereszek gyakorlatilag eladok.

Hiaba tanultak szorgosan, a mai gyogyszerek mellett gyakorlatilag feleslehesek.

Minden gyogyszer keszen kaphato, nagyon keves gyogyszert kell mar a gyogyszeresznek elkesziteni.

A tudasuk max annyi hogy tudjak hogy 2 gyogyszert mikor kell egymastol elteroen szedni. Vagy mik a mellelhatasok stb.

A munkajuk 90% hogy beolvassak a vonalkpdot, leveszik a gyogyszert a polcrol es kiadjak.

Ez eladoi tevekenyseg lenne :)


Egy gyogyszeresz hazaspar gyereke :)

2019. jan. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A vásárlás értékétől függ, milyen szatyrot kapsz.Tudom, mert (sajnos) dolgoztam pingvinben.A cég, aminek soha, semmi nem elég...Azota vásárolni sem járok hozzájuk.

Ja és végül is a patikusok, gyógyszerészek egyben eladók is, hisz ugyanúgy ott állnak és kiszolgálják a vásárlót, csak ők gyógyszert adnak el.Ez van, bármennyire is fáj valakinek, hogy diplomával árusít valamit.Ettől nem lesz kevesebb sem a patikus, sem a ruházati eladó szóval nem értem, mit kell ezen kiakadni.

2019. máj. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!