Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A papámnak leszakadt a vállába...

A papámnak leszakadt a vállában valószínűleg az izom. Ezzel hova kell menni? A kézsebészetre?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
traumatológiára
2010. máj. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Csak azért kérdeztem mert van ismerős kézsebészünk, és azt hittem ez az ő hatáskörébe tartozik.
2010. máj. 6. 17:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Meddig tudja felemelni a karját?

Ha nem tudja magától megemelni, de te megemeled neki valameddig, akkor tudja folytatni? Hány foktól?

2010. máj. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
első vagyok: kézsebész az a kezével és nem a karjával foglalkozik, de ha jó ismerős kérjetek tőle tanácsot
2010. máj. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát igaziból tudja mozgatni,szerintem fel is tudja emelni, mert a hétvégén még dobált nálunk a palánkra csak fáj neki. Nagyon makacs, nem akar elmenni orvoshoz. Most szed azt hiszem magne b6-t. Az segít rajta vmit?
2010. máj. 6. 19:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Az orvoshoz! :) :)
2010. máj. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ha palánkra dobál, akkor nem szakadt el az izom.
2010. máj. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És attól nem lehet, hogy a palánkra dobott? Egyébként fáj neki. Egyszer már volt leszakadva neki.
2010. máj. 13. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!