Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki mondana valamilyen...

Valaki mondana valamilyen módszert, amivel a miteszereket el lehet eltűntetni?

Figyelt kérdés
Arclemosót már próbáltam, de nem nagyon használt. Lehet természetes anyagokkal is keverni valamit?

2017. febr. 2. 12:48
 1/4 anonim válasza:

Nekem a jó öreg fehér patikában kapható rázókeverék vált be. Este csak bekenem, esetleg másnap is, és már ott sincs. Néha ápolhatod az arcod a Nivea MEN krémmel (azért ezzel, mert hígabb, mint a normál nivea) , de ne sokszor, mert visszajönnek! Olyan heti 1-2x max.

Ha viszont túl zsíros, akkor esetleg kamillás hintőpor.

2017. febr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 te te te ***** válasza:
kozmetikus
2017. febr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Valami olyant esetleg amit itthon meg lehet tenni? Valamilyen itthoni keverékkel?
2017. febr. 15. 22:31
 4/4 anonim válasza:
a miteszerek a pórusok szennyeződésétől vannak, attól h rákensz valamit, nem fog kitisztulni a pórusod. napi szintű megfelelő arctisztítással megelőzhető, kemikáliákkal a feketeség halványítható, de én is csak a kozmetikust tudom ajánlani.
2017. márc. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!