Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudom eltüntetni...

Hogyan tudom eltüntetni házilag a miteszereket? (Bővebb lent)

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, tudom,hogy ez természetes,de engem zavar, főleg,hogy csak az orromon van, de ott rengeteg és ezért nagyon ronda. Osztálytársaim mondták, hogy nyomjam ki őket, de én nem szeretném nyomkodni, valamint mélyebben vannak, ezért csak felsértem a bőrömet.

Tudnátok nekem olyan bevált, otthoni praktikákat mondani?

Kozmetikushoz csak a legvégső esetben mennék el.


13/L



2015. okt. 30. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én bőrradírt használnék és úgy nyomnám ki. Akkor talán kevésbé sérti fel a bőröd.

Ha nincs otthon bőrradír akkor mézet és cukrot összekeverve csinálhatsz.

2015. okt. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
YouTube-on tálatam ezt a hazi módszert: egy tojasnak a feherjet kiontod egy bogrebe felvered, majd rakened az arcodra es egy retegu zsepit raksz ra, megvarod amíg megszárad ha megszáradt lehuzod a zsepit :) nekem viszonylag sok miti kijött :) ki kell próbalni talan beválik :)
2015. okt. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Itt a link: [link] (előzo vagyok)
2015. okt. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is 13 éves lány vagyok, és ugyanígy voltam mint te, nekem is nem csak az orromon volt, a szemem alatt szinte az egész arcomon, nyomkodtam, krémeket, arctisztitókat vettem rá és semmi, csak begyulladt a bőröm, és mar nem bírtam, így kb két hete anyukámmal elmentünk kozmetikushoz, és ő higénikusan megoldotta nekem, nem annyira fáj, csak egy kicsit, amikor tűvel piszkálja, 4000 ft volt, utana 3 napig piros, sebes volt az arcom, de most teljesen más!
2015. okt. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Otthoni praktikát ugyan nem tudok, de az Essence pure skin orr tapaszát próbáltam ki, és bevált az első használattól.
2015. okt. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!