Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anya nem érti, de olyan...

Anya nem érti, de olyan megmagyarázhatatlan ez az érzés, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már legalább két hete (folyton rosszabbodott) szarul érzem magam. Levert vagyok, még azokon az órákon se tudok koncentrálni, amin egyébként aktív vagyok. Gyakran szomorú vagyok és önbizalomhiányos, idegesítenek a hangoskodó osztálytársaim.Ugyanakkor néha adódik, hogy jól érzem magam a bőrömben. Egy ideig ez így ment (jól voltam), aztán ez vagy 2 hete megváltozott. Tegnap elmondtam anyának, alapvetően elég jóban vagyunk. Azt mondta érti, tudja mi a baj. Ma viszont írt a munkahelyéről (én itthon maradtam, hogy pihenjek) és furcsa volt, mire hazajött mondta hogy de mondjam, hogy mi a baj nem érti. Hogy ő sincs jól (vírus), foglalkozzak mással, kapaszkodjak abba. Ezek szerint nem érti. Régen mindig az egész családommal együtt az volt az ütőkártyájuk, hogy sajnáltatom magam, ez most nem igaz. Tényleg nem. Nem tudom megfogalmazni, mi a bajom konkrétan. Nem érzem magam jól, a bőrömben, úgy általában. És ilyeneket szegez a fejemhez, hogy igazságtalan vagyok, hogy mással kellene törődnöm, menjek ki a házi állatomhoz. És hogy magammal és a problémáimmal törődök.

Hozzáteszem, hogy régebben is volt egy apró hullámom, túllendültem rajta, próbáltam azt mutatni, hogy boldog vagyok, figyeltem másokra. De attól még belül nem szűnnek meg ezek.. és nem bírom már, nincs ehhez energiám.

Sajnálom, hogy hosszú és kusza lett, méghozzá kicsit érzelemdús. Remélem tud valaki segíteni, és ha kérhetem, komolyan válaszoljatok. Köszönöm.



2017. febr. 2. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:

"én itthon maradtam, hogy pihenjek"


WTF.


Menj iskolaba bakker. Ne logj otthon.

2017. febr. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem logók, szinte kitűnő vagyok, a fél hetet kibírtam úgyhogy folyton hányingerem volt, és gyakran sírtam volna csakúgy. Így menjek iskolába? Inkább bepótolom itthon,minthogy hülyét csináljak magamból az iskolában. Plusz ez távol állt a kérdéstől.
2017. febr. 2. 13:16
 3/9 anonim ***** válasza:

Nézd, vannak muszáj dolgok, amiket meg kell tennie az embernek, akár van kedve hozzá, akár nincs.

Menjél iskolába, gondozd az állatodat.

Egyél több zölséget és gyümölcsöt, és nem ártana némi multivitamin (a Pharmaton Vitalt nagyon tudom ajánlani) és Magne B6 sem. Az megoldja az energiahiányodat így tél közepén, nyilván nem 5 perc alatt, de 1-2 hét után már érezhető lesz a hatás. Esténként meg tornázz egy fél órát, ha egyébként keveset mozogsz.

Nem vagy depresszós, ha erre gondoltál.

2017. febr. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szedj vitamint és járj el sportolni!
2017. febr. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tini vagy. Ennyi, ez minden. És minden világfájdalmad és szenvedésed ellenére el kell menned iskolába, és törődnöd kell a háziállatoddal, ha már kisírtad "de anya, isten bizony gondoskodni fogok róla, csak engedd meg, légysziiiii". Sportolj, tanulj, házimunkázz, meglátod fáradtan nem lesz erőd furcsán érezni magad, ez csak a lusták hobbija, hogy nem elég, hogy semmit nem csinálnak, de mellé még levertek is. Naná, ha teljesen feleslegesnek érzed magad, ha egyszer semmit nem csinálsz. Ha már otthon vergődsz, hát legalább takaríts ki alaposan, főzz valami egyszerű levest és ugorj neki egy túróstáskának, meglátod milyen büszke és fáradt leszel vacsiidőre... és anyu is büszke lesz rád.
2017. febr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jaj, nem ereztem jol magam, vilagfajdalmam van, nem megyek iskolaba.


Gratulalok anyadnak is, hogy ezt hagyja.


Ha beteg vagy menj orvoshoz, ha nem vagy beteg akkor meg huzzal az iskolaba es hagyd abba a rinyalast.

2017. febr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Imádom, hogy nem ismerték és azt mondjátok, hogy nem csinálok semmit. Most estem ki cska a ritmusból egyébként, kb teljesen be vagyok táblázva. Szoktam sütni, ha időm engedi, olvasok, tanulok, táncolok, méghozzá úszni is elmegyek vasárnap, nyelvvizsgára készülök és nem kisírtam a kutyámat! Igenis törődök vele, vagy talán kamerán figyelitek az életem?

Azt hittem, (tisztelet a kivételnek) segítő, normális válaszokat fogok kapni. Mindegy is, köszönöm az eddig válaszokat.

2017. febr. 2. 13:44
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem ismertek*
2017. febr. 2. 13:44
 9/9 anonim ***** válasza:
szia, miújság azóta?
2018. aug. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!