Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ez a megmagyarázhatatlan...

Mi ez a megmagyarázhatatlan rajongás egy ilyen ember iránt?

Figyelt kérdés
Nem értem miért de teljesen oda vagyok egy olyan srácért aki cigizik iszik és nem nagyon beszélgetünk viszont néha köszön nekem...ilyenkor én valami euforikus dolgot érzek és majd' elájulok. Az illata is úgy vonz engem mint a mágnest a tekintetével a hangjával és minden egyes porcikájával együtt...és nem értem hogy miért mikor egészen kicsi korunk óta ismerjük egymást de annyira sosem voltunk jóban....kb. 1 évvel ezelőttig nem is nagyon találkoztunk viszont iskolát váltottam és most mindig látom őt....miért érzek így mikor én egyátalán nem érdeklem őt...mit csináljak hogy ne kösse le a gondolataimat a nap 24 órájában egy számomra teljesen elérhetetlen srác? 16/L

2016. dec. 28. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Szerelmes vagy.
2016. dec. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Plátói szerelemnek hangzik. Leírásod alapján kb nem is ismered, de sokat gondolsz rá, ezért egyre szimpatikusabb lett és valószínű nem létező tulajdonságokkal is felruháztad. Két lehetőség van, vagy beszélgessetek élőben és ez megerősít vagy épp megcáfol, vagy keress valaki mást, aki úgy érzed jobban hozzád illene.
2016. dec. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!