Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális ez a testsúly?

Normális ez a testsúly?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok,egy hónap múlva leszek 13. 160 cm és 45 kg vagyok. Nem tartom magam túl vékonynak, de pont meg vagyok elégedve magammal, viszont elkezdtem egészségesebben élni és néha edzek is (hasra, meg futópad, elipszis tréner,futás)

Az én magasságomhoz , életkoromhoz megfelelő ez a testsúly, vagy esetleg vékony, vagy talán van rajtam felesleg ( bár azt erősen kétlem...)?



2017. febr. 2. 21:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2017. febr. 2. 21:35
 2/4 anonim ***** válasza:
Vékony. Mondjuk 12 évesen normális ez a súly majd ha elkezdessz fejlődni hízol egy picit alapból. Az jó hogy elkezdtél egészségesebben élni meg edzeni :)
2017. febr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Teljesen mindegy, ha magaddal meg vagy elégedve, annál jobb nincs is :)
2017. febr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez így tökéletes.

Mondjuk, ha már elkezdtek nőiesedni a formáid, akkor kicsivel több súly is tökéletes lenne, de így se vagy túl vékony.

2017. febr. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!