Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kiütésszerű pattanásokat...

Kiütésszerű pattanásokat mivel lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés
Pirosak,s az isteennek se akarnak elmúlni.A neogranormon eltüntette egy két napra,de aztán visszajöttek.Most épp a szódabikarbónával próbálkozom.Tudtok valami jó szert,ami ilyen kiütéses pattanásra jó?Bőrgyógyászhoz,csak jövőhét péntekre volt időpont.

2017. febr. 3. 19:58
 1/8 A kérdező kommentje:
4 db összesen kb akkorák,mint egy kisebb pattanás,s ezzel a néggyel küzdök jó ideje.Tehát újak nem jönnek ki.Csak ez a 4 az ami nem akar elmúlni.
2017. febr. 3. 20:03
 2/8 A kérdező kommentje:
az utcán cikizni,beszólni 4 db kiütés miatt,tudtok,de válaszolni nem.Ennyit tudtok beszólogatni a tökéletes bőrötökkel,4 db kiütés miatt,röhögni ,mindenkin.Ezért tart itt az ország,mert nem összetartóak a magyarok,csak nevetnek a másikon, a tolószékeseken,az idősökön,pedig ők is megöregszenek egyszer,ja nem mert ők a mának élnek,ők soha nem öregszenek meg.
2017. febr. 6. 11:31
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert mindenki egy csoda.
2017. febr. 6. 11:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Kicsit fura , hogy magadban "beszélsz" , mindenesetre ha nem múlik el miután kinyomkodod őket nem hiszem, hogy pattanás hanem inkább gyulladt szőrtüsző, vagy gyulladt faggyúmirigy. Nekem a szemeim alatt voltak pattanásszerű fehér puklik. Azokat pl csak tűvel lehetett eltávolítani. Elég nehéz megmondani mi lehet neked, így látatlanban. :)
2017. febr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,nem kinyomhatóak.Péntekre van időpontom a bőrgyógyászhoz.
2017. febr. 6. 13:58
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem bezsélek magamban,csak idegesitett,hogy senki nem tud rá valami jó gyógymódot.
2017. febr. 6. 14:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen lattam , hogy idegesitett. De szerintem itt senki sem nevetett ki vagy bantott meg, ennek ellenere te mondtad a magadet. :)

Mindenesetre remelem ha nem tudod kinyomni szemolcs is lehet, de en arra tippelek ami nekem is volt a szemeim alatt. (feher, de nyomtam meg se jott ki, tuvel kellett kibanyaszni) rendbe jon majd az arcod :)

2017. febr. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazad van amúgy:))Ez nem fehér,hanem piros.Pénteken börgyógyász,majd ő kideriti.
2017. febr. 7. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!