Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a fene lehet ez? Lehet az...

Mi a fene lehet ez? Lehet az ovszertol, vagy mi?

Figyelt kérdés

Szisztok

Tegnap ota,szex utan kezsodo viszketo ego erzesem van odalennt. Ma "szemugyre vettem a dolgokat odalennt' egy kis tukor segitsegevel,hat par kis feher pattanas,vagy holyagszeru pottyoket lattam,de viszket,es eg is,majd meg bolondulok,nagyon zavaro. Dokihoz meg nem tudok menni,mert "nyaral" de ha nem mulik akkor elmegyek az ugyeletre,de nem akarok egybol orvoshoz szaladni evvel a dologgal. Szerintetek valami nemiherpesz feleseg? Volt mar valakinek hasonlo problemaja? Vagy lehet az ovszertol is? Nem hiszem,hogy a ferjem fertozott meg,mert hasznaltunk ovszert,bar igaz,az eleje nem mindjart ovszerrel kezdtuk. Otletek,tippek? Legyszi irjatok valami jot,meg milyen kenocs ,vagy valami jo erre amit patikaban gyors belehet szerezni? Nagyon el vagyok keseredve:( bocsi,ha rossz kategoriaba irtam ki,koszi a valaszokat.


2017. febr. 3. 22:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha rám hallgatsz; elhúzol orvoshoz, mert végül még pisilés is fájni fog, ha begyullad az egész ;-)
2017. febr. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az fontos,hogy ez a par kis feher potty ami baromira voszket es eg,ez nem kivul van,hanem a belso szemeremajkakon:(

Holnap felhivom a dokomat.

Valoszinu csak hetfo korul tudok menni majd. Addig mot tanacsolsz/tanacsoltok,mi jo erre a patikabol? Szerintem nemi herpesz,es tuti vagy a paromtol van,vagy az o szer miatt. De ezeott sose voltak ilyen panaszaim,mikor egyutt voltunk a parommal gumi nelkul,az uj ovszer hasznalat utan jelentkeztek ezek most. Szerintetek lehez az ovszertol?:0 :(

2017. febr. 3. 22:55
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Canesten.
2017. febr. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Bár a hólyagszerű pöttyök nemi herpeszre utalnak, de mivel neked rögtön a szex után jött ki, így nem hinném hogy az.

Szerintem mindenképp menj el orvoshoz, nem kell megvárni a háziorvost, hanem a bőr- és nemibeteg gondozóba menj, ha jól tudom, oda időpont sem kell.

2017. febr. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Időpont kell oda is, csak beutaló nem kell.
2017. febr. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem Magyarorszagon elek,de magyar maganorvosom van,itt kinnt kulfoldon,mar beszeltem vele,kesobb fogok menni. Koszonom
2017. febr. 4. 12:44
 7/10 A kérdező kommentje:

Amugy az orvosom tanacsara vettem betadine kenocsot,meg bepanthent,meg ilyen intim mosakodot a patikaban,(jo draga volt)-.- meg canestent is,meg canesten huvelytablettat 3db-os,de nem tudom,szerintem nem gombam van,mert a dolyas normalis,attetszo,minimalis,szag-es szintelen,mint amilyen szokott.

Koszi a valaszokat.

Remelem semmi komoly:(

2017. febr. 4. 12:51
 8/10 anonim válasza:
Bocsi, de nagyokat néztem. Végig azt hittem, hogy férfi vagy, mert homoszexuális a kategória, de miután olvastam, hogy a férjed, így nő lehetsz. Nem tévedek?
2017. febr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Uristen

Tenyleg

Anyam...

No vagyok,es ferjem van. Bocsanat,rossz kategoriaba irtam ki..:0

2017. febr. 4. 18:19
 10/10 teencurious válasza:
😂😂😂
2017. febr. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!