Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a fene történhetett velem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fene történhetett velem?

Figyelt kérdés

A barátnőm itt volt nálam, és ahogy szoktunk mindig összebújtunk csókolóztunk stb... Aztán egy idő után én lejjebb mentem és kinyaltam, de nem engedte addig hogy elmenjen, tehát utána én jöttem és sz*pott egy kicsit, aztán ezt meg csinálta legalább 5x, de egyszer sem addig hogy elmenjek, és most jön a lényeg...

6 órát volt itt, és folyamatosan állt a farkam, és odáig jutottunk, hogy én meg*jjaztam, és miután már nem birta tovább mást akart, felhúztam a péniszemre a gumit, és hopp volt nincs.. eltűnt a merevedésem, csak ilyen félig meddig állt fel, de az előtt folyamatosan. Próbáltam így is csinálni de egyszerűen nem ment be(a barátnőm még szűz)

Sose volt velem ilyen hogy ne álljon fel(már egy szimpla csókolózásnál is feláll).

Lehet hogy görcsöltem azon hogy a legjobbat nyújtsam neki,hogy ne csalódjon stb. És azon is idegeskedtem hogy a szüleim itthon voltak. Ez lehet az oka?

Nem lett belőle szex, és nagyon bánt és inkább felkötném magam ezek után, és a barátnőm is szomorú mert magát hibáztatja, kérlek segitsetek ugye nem lesz ez mindig?!



2016. júl. 14. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:

véletlen nem volt túl szoros a gumi?


23F

2016. júl. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, normál durex volt, előtte is éreztem már mig elmentem a gumiért hogy lankad lefele.. utánna felhuztam és ilyen félig álló állpotban volt úgy pedig nem tudom berakni..
2016. júl. 14. 13:21
 3/8 anonim válasza:
Szerintem csak túl paráztad a dolgot .. Nálunk is elő szokott fordulni vagy is nem így de észre szoktam venni ha az előjáték után felhúzza a gumit akkor valahogy már nem lesz olyan kemény és merev.. Ő is mindig a legjobbat szeretné nekem és rá parázik picit ..
2016. júl. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
legkozelebb ne orakkal a dugas elott vedd be a tablettat
2016. júl. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem túl paráztad... De az már egész jó ha odáig el jutottatok hogy a barátnőd akarta a szexet.. És jó a hosszú előjáték. Első szexnél elengedhetetlenül. 22 N
2016. júl. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1) Lehet, hogy lelomboz a gumi és pszichológiai oka van, hogy kókadsz tőle

2) Latex érzékenység

3) Szoros az óvszer

4) Megfelelési kényszer, vagyis stressz impotencia -> ez fejben dől el


Figyelj! Lazíts! Ne feszengj rajta! Csak legyél vele gyengéd és koncentrálj arra, hogy élvezd! Ennyi! A többi adja magát! Ha görcsölsz rajta, nem leszel képes élvezni.


25/F

2016. júl. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gumiba sajnos nekem mindig bagyadt lesz. Ezert inkabb a szop..atast szeretem ha nem olyan a partner akiben bizok. ;-)
2016. júl. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Leírtad hogy miért lankadtál le. Nem elmenni kell a gumiért hanem legyen ott a közeletekben, mielőtt sor kerül rá hogy felhúzod vedd a kezedben közben dolgozzon rajtad a barátnőd, aztán fogd be a spermazsákot görgesd gyorsan le, és ez nagyjából egy három másodperces mozdulat, nem zökkensz ki annyira. Ismerem az érzést eltereli a figyelmedet a gumival való vacakolás, ennyi történt mondd meg a barátnődnek hogy ezen együtt kell dolgozni és jó lesz. Én így oldottam meg és tökéletes.
2016. júl. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!