Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Félre nyertem. Meghalhatok?

Félre nyertem. Meghalhatok?

Figyelt kérdés

Olvastam a másodlagos meg a száraz fulladásról.

Mennyi az esélye ennek?



2017. febr. 7. 17:03
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Könyörgöm válaszoljatok
2017. febr. 7. 17:07
 2/13 anonim ***** válasza:
Még sohasem nyeltél félre eddig? :D Félrenyelsz, köhögsz egy kicsit és kész nem nagy cucc. Nincs olyan, hogy egyszer csak puff megfulladsz mindenféle ok nélkül.
2017. febr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De most nem tudtam kiköpni, mert villamoson voltam. Szóval asszem lement tüdőre. :(
2017. febr. 7. 17:12
 4/13 anonim ***** válasza:

(Előző vagyok)

Ha lement volna és nem tud kijönni akkor ott rögtön megfulladsz. Azért köhögsz mert a szervezet így löki ki magából a nem oda való folyadékot, és hidd el ami lement az ki is jött ;)

2017. febr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De most olvastam olyat, hogy elvileg van olyan, hogy száraz fulladás, amikor folyadék kerül a tüdőbe és az illető 1-72 órán belül megfulladhat.
2017. febr. 7. 17:21
 6/13 A kérdező kommentje:
Köhögnöm már nem kell, de nagyon félek.
2017. febr. 7. 17:22
 7/13 A kérdező kommentje:
Asszem érzem belül a folyadékot. Vagy csak beképzelem?
2017. febr. 7. 17:28
 8/13 anonim ***** válasza:
Hidd el ha lenne ilyen akkor sorba hullanának az emberek :D Ha nagyon parázol és nem hiszel nekem akkor menny el orvoshoz. Számtalanszor nyeltem már félre, sőt tegnap is elég sokat sikerült és még mindig élek.
2017. febr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nagyon remélem hogy igazad van



Orvoshoz nem megyek, mert akkor vagy a váróban halok meg, vagy potyára várok ott egy fél napot.

2017. febr. 7. 17:33
 10/13 anonim ***** válasza:
Azért majd holnap/holnapután adj valami jelet itt, hogy élsz még xd
2017. febr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!