Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A nem kiálló anyajegyet el...

A nem kiálló anyajegyet el lehet távolítani?

Figyelt kérdés
A halántékomtol picit hátrébb van 2 nagy anyajegy + egy közepes méretű.Egy jókora felületet beteritenek.Ezzel az a gond,hogy férfi vagyok es a rövid hajat szeretem,főleg oldalt.Mar többen megjegyezték,hogy nem néz ki valami jól... es valóban,nekem se tetszik.Most is direkt megnovesztettem a hajam.Ezeket el lehet távolítani?ha igen,hogyan?fontos,hogy egyik sem kiálló,tehát egy szintbe vannak a bőrömmel.
2017. febr. 10. 01:32
 1/4 anonim válasza:
0%
Ha el tavolitod csak csunyabb lesz mert ott a borod pigmentje is barna,ha azt lemarod vagy ilyesmi csak csunyabb lesz,hasznalj alapozot
2017. febr. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Műtéttel lehet, heg marad helyette.
2017. febr. 10. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Azt írtad, hogy kettő az nagy méretű, de pontosan mennyire nagy? Több, mint 1 cm? Rólam eddig 2 anyajegyet szedtek le, egyik 1 cm körüli volt, a másik kisebb. Sajna mindegyik helyén heg maradt.

Úgy távolították el, hogy egy kis szikével kimetszették, és utána összevarták a bőrt. De ha nagyon nagy az anyajegy, lehet nem így csinálják, azt sajnos nem tudom. Viszont nálam rák gyanu miatt szedték le, emiatt ingyenes volt, viszont neked szépészeti megfontolás miatt csak fizetősen van rá esély.

2017. febr. 10. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy,hogy mekkora. Az anyajegyeket soha nem szabad égetni,lézerezni csak műtétileg kimetszeni. Egyébként az égetésnek és a lézerezésnek is marad nyoma. Menj el bőrgyógyászhoz nézze meg,hogy ki kell-e metszeni,mert esélyes melanóvává fajulni és ő elmondja,hogy szerinte érdemes-e kimetszeni. Egyébkánt a műtéti heg az idővel szépen lassan egészen el tud halványulni és szinte nem is lehet látni. Ha úgy döntesz, illetve a bőrgyógyász azt mondaj,hogy érdemes kimetszeni,akkor a műtét után mihelyst kivették a varratot, el kell kezdeni kenni Contractubex krémmel és ez nagy mértékben csökkenti a hegesedést.
2017. febr. 10. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!