Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 4 hónapja 5 cm-es embóliával...

4 hónapja 5 cm-es embóliával műtöttek, azóta is aszpirin protectet és zyllt véralvadás gátlót szedek. Ennek ellenére most 18 centis lett, ott ahol műtöttek. Az 5cm plusz a 13cm vágás. Ötlete vkinek mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sok folyadékot iszom .3-4 l víz naponta és mozgok is eleget.Napi 10-15 km-t sétálok.Mellette pedig sok zöldséget,gyümölcsöt,bio zöldbúzafű levet iszom, spiruluna algával.

2017. febr. 10. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia.kiderült mi okozott nàlad emboliát? Hàny èves vagy? Nõ vagy férfi?Volt valami olyan tènyezô ami kivàltotta? Melyik rèszen van az embòlia?
2017. febr. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
45 F vagyok.Sajnos nem derült ki.Régebben elég sokat dohányoztam sajnos,mára ezt napi 4-5 szál lett.Elég sokat voltam kint a nagy mínuszokban,amikor -20-25 volt.Elkaptam az influenzát,3 napig neocitrant ittam,meggyógyultam és rá 4-5 napra kaptam a 2. embóliát.Amikor beteg voltam,akkor sem ágyban feküdtem,hanem jöttem-mentem.
2017. febr. 12. 07:35
 3/6 A kérdező kommentje:
A jobb lábam artériájában van,a vádlimban.Egyenlőre nem műtenek,mert sokat javult egy hét alatt is,amíg kórházban voltam.Úgy gondolom,nem lett volna szabad kiújulnia a gyógyszerek mellett.
2017. febr. 12. 07:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Naa vàrj mert nem értem.most akkor trombòzisod van vagy embòliàd? Vagy trombòzis következtèben lett embòliád? Mert nem mindegy.nekem a 3-ik vetèlès utàn lett embòliàm a jobb tüdõlebenybe 28 èvesen.xareltot szedek.te mit szedsz? A rosszul beàllitott inr ès a dohànyzàs mellett kialakulhat ùjra a trombòzis vagy embolia.sokat szàmit hogy mit eszel.xarelto mellett nincs dièta nincs inr nèzegetès.sincumar ès tàrsai mellett viszont van ès a sok k vitanin nagyban befolyásolja.a hideg sem tesz jòt az ereknek az màr biztos.ès te nem is pihentèl.trombòzisnàl azonnal kòrhàzba kellett volna menni mert ha elindul a vérrög a tüdõben szivben agyban àllhat meg.de ezt biztosan tudod
2017. febr. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem embóliám van.Először úgy gondolták hogy a hasi aortából indult el,mert a ct ott 55%-os elzáródást mutatott.Aztán 1 hónap múlva kontroll ct,a lerakódás változatlan.Most a lábban van megint elzáródás,de a ct azt mutatja hogy a hasi aortában változatlanul ott van a lerakódás.Tehát valahonnan máshonnan jött...
2017. febr. 15. 16:05
 6/6 A kérdező kommentje:
Dohányzás már minimális, napi pár szál.Zyllt,Noclaud és ASA Protect amit szedek.
2017. febr. 15. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!