Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van valami halálos járvány...

Van valami halálos járvány Magyarországon?

Figyelt kérdés

Ma az idősek beszélgettek egymással és mondták,hogy nagy halálos járvány van Magyarosrszágon,én pedig hallottam ,mert mögöttem ültek a buszon és komolyan mondom elrettentem ezen,de eszembe jutott,hogy az idősek mindig felfújnak valamit ami már tulzás és nem kell nekik elhinni semmit.


Szerintem az influenza van most csak ami minden évben ilyentájban,de hogy más lenne-e nem hiszem.


Csak foglalkoztatott egy kicsit a dolog és gondoltam felteszem ide ezt a kérdést az egészségügyi kategóriába.


Van tényleg valami halálos járvány vagy nincs csak szédítés?



2017. febr. 11. 16:36
 1/5 anonim válasza:
19%
Van. Fideszesség nevű betegség.
2017. febr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem az influenzáról beszéltek, ha nem kezelik, akkor a szövődményeibe bele lehet halni.
2017. febr. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Madárinfluenza is van most. Ha mutálódik akkor abból kitörhet embert is veszélyeztető (világ)járvány.
2017. febr. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
TV-ben mondták, hogy idén már 3 halálos áldozata van az influenzának, biztosan erről bezsélgettek. Amúgy minden évben van ilyen, szövődmények okozhatnak gondot, de főleg betegek, idősebbek körében szokott előfordulni.
2017. febr. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%
Igen, koronavírus
2020. ápr. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!