Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Norcolut tabletta szedése...

Norcolut tabletta szedése közben fogyasztottál alkoholt?

Figyelt kérdés
Van olyan akinek van tapasztalata a norcolut 5 mg tabletta szedése melletti alkoholfogyasztásban? ha igen mennyitt ittál és lett-e bajod? felhívtam az orvost és azt mondta hogy minimális alkoholt lehet fogyasztani. viszont ugyanezt mondják az antibiotikumos szemcseppre meg az algopirynre is. utóbbi 2 re már ittam alkoholt nem is kis mennyiségben persze vártam 4 órát szemcseppnél 6ot a tablettánál. csak ez a norcolut ismeretlen számomra. lánybúcsúra megyek ezért lenne fontos tudni.

2017. febr. 11. 17:23
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Engem érdekelne, hogy fogyasztottál e alkoholt, mert én is hasonló helyzetbe vagyok, bár nem lánybúcsú lesz.Előre is köszi a válaszod:)

2017. jún. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sziasztok! :) Érdekelne, hogy ittatok-e rá. Hasonló a helyzetem, csütörtökön lánybúcsú, aznap reggel venném be az utolsó szemet.
2019. febr. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Régi kérdés, de segítek az ide tévedőknek.

Én eltolás miatt szedtem nyaralás alatt, és iszogattam minden nap, viszont nem sokat. Az orvos mondta nevetve, hogy nyugodtan koktélozzak a tengerparton. Gondolom fő a mértékletesség.

2019. jún. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!