Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha tiszta nikotint, vagy...

Ha tiszta nikotint, vagy nikotinos vizet fecskendezek a vénámba, akkor mi lesz?

Figyelt kérdés
Azon kívül hogy elpatkolok.

#nikotin #mérgezés #nikotivos víz
2017. febr. 12. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Mégis mért csinálnál ilyet?Unatkozol?
2017. febr. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem unalomból, nem öngyilkossági szándékból. Egy ismerősöm fenyegetőzik, hogy így öli meg magát. Nem hiszek neki mert az öngyilkosok nem mondogatják előre, de kiváncsi vagyok a hatására.
2017. febr. 12. 11:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Tiszta nikotint vagy dohanylet meginni is eletveszelyes, nemhogy venaba adni. Perceken belul leallhat a legzese.


Az ismerosod egy idiota, feltunesi viszketegseges barom. Ha tenyleg meg akarna halni, nem ilyen bonyolult modszert valasztana. Tartsd magad tavol tole, mielott belerangat teged is.

2017. febr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is csak magát sajnáltatja. 17 éves hisztis kamasz. Csak kiváncsi voltam hogy milyen módszer ez hogy annyira biztosnak hangoztatja. Amugy gondoltam, hogy hogyan hat és mondtamis neki, hogy úgy fulladna meg. Mert ugye bem fogja megtenni annál több esze csn. Amugy az a bánata, hogy elhagyta a párja.
2017. febr. 12. 12:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Pszichológia hallgató vagyok, és az öngyilkosom igenis jelzik előre a szándékukat valamilyen formában! Figyelj az ismerősödre.

Preszuicidális szindrómára keress rá, figyeld, hogy a tünetei érvényesek-e rá.

2017. febr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele (telefonon) vele azt mondta 1 doboz cigaráttányi dohàny vízben kiásztatott levét megitta. Annak milyen a hatása mert nem nagyon hiszem hogy nagyon tudna beszélni, de ha igaz én leszek a hibás ha most rögtön nem hívom a mentőket.
2017. febr. 12. 15:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha csak megitta, akkor egy ki hasmenésen kívül valószínűleg nem lesz nagyobb baja. A mai dohányárukban, már alig van nikotin. Ja és vízben nem oldódik ki.
2017. febr. 13. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább vidd a barátodat orvoshoz, nem normális amit csinál.A végén még te leszel a hibás,hogy tudtad és a szüleinek vagy bárkinek nem szóltál.
2017. febr. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!