Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit ajanlotok valentinnapra?...

Mit ajanlotok valentinnapra? Semmi otletem

Figyelt kérdés

3 eve vagyunk egyutt a baratommal lassan , 17 evesen vagyunk iden toltjuk a 18at.

Aludtunk mar egyutt (nem is 1x, sot nyaralni is voltunk mar kulon 3napot) megsem engedik anyaek hogy nalam aludjon , vagy elmenjunk wellnesezni . Nem nyomorke tinik vagyunk szoval igazabol ezert nem ertem na de mindegy is :D a lenyeg, hogy wellnes ,szalloda stb kifujva ami a legromantikusabb.. ajandekot mar nem akarok venni ,mert igazabol semmi otletem mar minden szart vettunk egymasnak a 2 es fel ev alatt:DD

Helyekre mennek legszivesebben . Akar beulos hely szoval ertitek.. vagy csak valami szep hely ahol setalni lehet budapest es nagyon kozeli kornyeken. Valaszokat elore is koszonom !:) <3



2017. febr. 12. 23:40
 1/7 A kérdező kommentje:
Vaci, margitsziget gellert es tarsai mar nagyoooon unalmasak :( valami extrabbra vagyok kivancsi:)
2017. febr. 12. 23:47
 2/7 A kérdező kommentje:
Most latom milyen temaban irtam 😃 Bocsanat emberek nem figyeltem de hatha segit valaki igyis 😃😃😃
2017. febr. 12. 23:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A Veresegyházi Medveotthonba el tudtok menni, jó kis program. :)
2017. febr. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Voltunk mar ott is :/ nem igazan jott be pedig nagyon vartam
2017. febr. 13. 00:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor utazási irodában nézz szét az egy napos programok között. Hátha van valami buszos út, amivel el tudtok jutni olcsón olyan helyre, ahol még nem voltatok. :)
2017. febr. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy földkörüli út volt már ?
2017. febr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5os - nezegettem en mar mindent de semmit nem talaltam olyan ami jo lenne azok par oraig voltak megvehetoek de anyaektol se tudtam megkerdezni egyedul meg oszinten nem nagyon ertek ilyenekhez hogy megvegyem stb elore a jegyeket atrrt fordultam ide:(
2017. febr. 13. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!